Skocz do zawartości

Gaz


bartek1561

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

A wiec tak kupilem nie dawno bmw E30 316i + lpg tylko ze lpg bez papierow jak go kupilem to elegancko dzialal na gazie mial buta i wogole dwa dni pozniej wlaczylem ja na benzynie rozgrzalem silnik przelanczam na gaz a tu lipa nie wchodzi na obroty mul jak jasna cholera i dzis to juz wogole mi gasie na gazie i nie wiem co jest grane moze ktos wie o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak przy okazji sie zapytam bo szukam szukam i znalesc nie moge dzis sprawdzam stan oleju i na samym koncu wkaznika jest taka biala maź jutro zamierzam wymienic olej ale nie wiem czy to ma sens bo zauwazylem na snigu wyciek oleju z lewej stronie silnika kolo takiej jakby puszki kolo smigla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej pewnie ci leci z podstawy filtra oleju. biała maż jest pewnie spowodowana tym ze jeździsz na krótkich odcinkach i silnik się nie dogrzewa co jest normalne w oleju się zbiera woda itp. i z dat ta biała maź... no chyba ze jest jej naprawdę dożo to morze być wina uszczelki pod głowica. a co do gazu wymień filierek sprawdź czy parownik nie zamarza i zatankuj gaz bo morze ci się tylko wydaje ze masz gaz;) morze jakiś przewód się zsunol od gazu? morze strzeliła ci na gazie sprawdź filtr powietrza dla pewności...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.