Skocz do zawartości

330D Nie wchodzi na obroty(max3800)


Marcin330D

Rekomendowane odpowiedzi

Yoshimura, a co sądzisz o oleju 10w40? Mechanik dolecił mi właśnie taki, ale z tego co wiem... Bmw nie zaleca olei półsyntetycznych do m47. Szkoda, że nie wiedziałem o tym wcześniej, bo mam teraz nowiutki olej... który jest chyba zły. Może się coś poważnego stać? Jeżeli już to na jaki wymienić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoshimura, a co sądzisz o oleju 10w40? Mechanik dolecił mi właśnie taki, ale z tego co wiem... Bmw nie zaleca olei półsyntetycznych do m47. Szkoda, że nie wiedziałem o tym wcześniej, bo mam teraz nowiutki olej... który jest chyba zły. Może się coś poważnego stać? Jeżeli już to na jaki wymienić?

 

 

Pisz to niego na privie jak chcesz, ale to nie jest temat o oleju do m47 :search:

330d,yzfr6,yz250, INPA-Darmo sprawdzę/pomogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został poruszony temat oleju, więc zapytałem. Nie rzucaj się tak z flejmami.

 

Pomógłbym Ci, ale nie bardzo wiem jak, bo nie jesteś zbyt precyzyjny. Wrzuciłeś link pytając co myślimy. Ale o czym? O tym czy masz dobrą kamerę? Skoro masz nową pompę to chyba logiczne, że działa, a skoro nadal masz problem z autkiem to powoduje go coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został poruszony temat oleju, więc zapytałem. Nie rzucaj się tak z flejmami.

 

Pomógłbym Ci, ale nie bardzo wiem jak, bo nie jesteś zbyt precyzyjny. Wrzuciłeś link pytając co myślimy. Ale o czym? O tym czy masz dobrą kamerę? Skoro masz nową pompę to chyba logiczne, że działa, a skoro nadal masz problem z autkiem to powoduje go coś innego.

 

 

Genialny jesteś skoro po filmiku nie widzisz co jest nie tak.....

330d,yzfr6,yz250, INPA-Darmo sprawdzę/pomogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin ta nowa pompa faktycznie bardzo głośno pracuje gdzie kupiłeś daj linka jeśli jest możliwość ja stawiałbym na wymianę tej pompy na drugą ale takie jest moje zdanie

BAYERISCHE MOTOREN WERKE

"To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy."

Oliver Hessmann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.pl/BMW-330-D-3-0-D-SALOON-E46-IN-LINE-FUEL-PUMP-/280551374278?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item41522a3dc6

Facet sprzdaje za 600zł. Gwarancje mam. Dziwi mnie bo ona faluje razem z obrotami silnika :shock: Nie wiem jak regulator paliwa. Sprawdze też ciśnienie paliwa za filtrem bo INPA pokazuje 4 bary ale to chyba jest mierzone przed filtrem....

330d,yzfr6,yz250, INPA-Darmo sprawdzę/pomogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600 za zamiennik hm troszki drogo jak dla mnie zaraz sprawdzę co i za ile można kupić jaki masz numer oryginalnej pompy jeśli taki 16126750603 to prawdopodobnie pompa PIERBURG

7.50051.60.0 cena między 600-750zł nówka sztuka

BAYERISCHE MOTOREN WERKE

"To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy."

Oliver Hessmann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

miałem ten sam problem, zaczeła mi się dławić, 160km/h i spadki do 100km/k, jak wciskałem to zawlniała, wróciłem z trasy rano zapaliła przejechałem 10 km i koniec, już nie odpaliła. Po godzinie jak gdyby nic na dotyk, pojechałem do mechana na kompie pokazało za niskie ciśnienie przy pompie przy silniku ( pewny już byłem że padła pompa wysokiego ciśnienia poda) ale mechanik zalecił najpierw wymianę zaworu regulacji ciśnienia na tej pompie, wymieniłem 390pln BOSCHa, dwa dni wszystko w pożądku, zrobiłem dłuższą trasę wróciłem i :mad2: kręci ale nie zapala, po godzinie jak gdyby nic pali na dotyk? ale w tym czasie zauważyłem że pompa po fotelem zaczeła głośniej pracować, jak buczała to zapalała za każdym razem, jak była cisza nie zapalała, postanowiłem kupić nową pompę orginał

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1371648825

 

540 pln, właśnie dzisiaj została wymieniona, auto lepiej zapala, i silnik równiej pracuje, pompy te podobno wytrzymują 200-300 tys, na mojej starej była data 2001 T6, auto ma przebieg 266tys, mam nadzieję że bedzie ok. pozdrwaim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.