Skocz do zawartości

pompa wspomagania


elektrowuz22

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Kilka dni temu przerabiałem coś takiego u siebie wymieniłem olej wspomagania i problemy zniknęły,powinieneś sprawdzić czy nie dostaje się gdzieś powietrze i w zbiorniczku nie robi się piana

 

 

 

 

sa troche mokre wezyki od zbiorniczka :mad2:

"PRZEDNI NAPĘD JEST DLA DZIEWCZYNEK"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u Ciebie ale u mnie jak auto kupiłem było za dużo płynu i się deko ulało i od tamtej pory mam tłuste wężyki ale nic nie leci,przejedź się poskręcaj w lewo prawo np na parkingu otwórz maskę i zobacz czy w zbiorniczku nie ma piany
Nie maszyna a technika zrobi z Ciebie zawodnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u Ciebie ale u mnie jak auto kupiłem było za dużo płynu i się deko ulało i od tamtej pory mam tłuste wężyki ale nic nie leci,przejedź się poskręcaj w lewo prawo np na parkingu otwórz maskę i zobacz czy w zbiorniczku nie ma piany

 

 

 

 

ok zobacze

"PRZEDNI NAPĘD JEST DLA DZIEWCZYNEK"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem wymieniłem olej i już nie ma m problemu koszt 35 PLN już kilka km zrobiłem od tego czasu

 

 

 

sprawdzilem u mnie nic nie bulka ani nie ma zadnej piany :mad2: :mad2: :8) :8) :8)

"PRZEDNI NAPĘD JEST DLA DZIEWCZYNEK"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem podobny problem :] W sekundzie padło mi wspomaganie. Olej poszedł w cholerę nagle cały ;) Wszystkie węże sprawdzałem, nie było przecieku, bałem sie, że to pompa puszcza :D A chodziło o to, że nawaliłem sporo do bagażnika a mam samopoziomujące tylne zawieszenie i poszedł mi przerdzewiały przewód od tego jak dostał ciśnienia, koło baku ;) A to chodzi na tym samym oleju. Więc na przyszłość, jakby ktoś miał problem ze wspomaganiem i zajrzał do tego wątku, polecam sprawdzić, czy u siebie też nie ma ALRS i zbadać również przewody z tyłu auta ;D

Foak Polisz Góvvnerment End Loł :]

Średnie spalanie w cyklu mieszanym: 10,1L Pb/11,8L LPG / 100 km


Moje autko: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=151&t=245534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.