Skocz do zawartości

Jaki macie przebieg w swoich X5?


komarzysko21

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Nie przejmuj się , mi też nie dowierzali.

Gdy ją sprzedawałem to pierwszy klient był prawie natychmiast po wystawieniu i też chciał targować na okazję kręcenia licznika a po wizycie w serwisie BMW brał jak stała bez targów.....

Zdarzają się rodzynki i to czasem niedrogo ale pozostaje kwestia przefiltrowania tej jednej z wielu....

MI jak dotąd się zawsze udawało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbytnio się nie przejmuję ale wkurza mnie że gość nie widział autka a wali głupie uśmieszki.

A tak poważnie to myślę że aż taki :mrgreen: nie jestem gdyż jest to moja 5 bawarka w życiu i tak jak kolego (kruk203) piszesz zdarzają się rodzynki za dobrą kasę w stanie salonowym tylko trzeba być cierpliwym w poszukiwaniu :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwalicie się czy żalicie? :norty:

 

Widac ze ci sie chyba nudzi? kolego. --PITONG--

Bo jak nie wstawiasz jakies smieszne minki (usmieszki),jest zalozony taki temat i kazdy pisze o swym przebiegu jaki ma w swym aucie.

 

A jak ci to przeszkadza to omijaj ten temat i nie wchodz w temat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Hej.Witam moja to 2005r 218KM na liczniku obecnie 238 tyś.km :D Jak kupowałem prawie 4 lata temu było 168tyś.Jak na razie spoko.Wymieniłem olej w skrzyni ,bo uszczelka padła i kapało,wym.kolektor ssący bo ponoc urywaja sie blaszki.A pozatym standart czyli tarcze klocki acha i ostatnio padł wentylator klimy(ponoc to standartowe uszkodzenie)ale juz mam co prawda uzywka ale w dobrym stanie 600zł.Ostatnio zrobiłem test na spalanie 700km bez przystanku,autostrada,nie przekraczałem 140km/h,srednio obciążona.Wg.komp.7.5l/100 wg baku( przed wyjazdem do pełna i pozniej znów do pełna) 8l mysle ze to dobry wynik jak na 3l i prawie 2t masy własnej.

Pozdrawiam :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Witam moja to 2005r 218KM na liczniku obecnie 238 tyś.km :D Jak kupowałem prawie 4 lata temu było 168tyś.Jak na razie spoko.Wymieniłem olej w skrzyni ,bo uszczelka padła i kapało,wym.kolektor ssący bo ponoc urywaja sie blaszki.A pozatym standart czyli tarcze klocki acha i ostatnio padł wentylator klimy(ponoc to standartowe uszkodzenie)ale juz mam co prawda uzywka ale w dobrym stanie 600zł.Ostatnio zrobiłem test na spalanie 700km bez przystanku,autostrada,nie przekraczałem 140km/h,srednio obciążona.Wg.komp.7.5l/100 wg baku( przed wyjazdem do pełna i pozniej znów do pełna) 8l mysle ze to dobry wynik jak na 3l i prawie 2t masy własnej.

Pozdrawiam :8)

 

Kolego ale rocznik twoj(2005) nie ma klap gaszacych.

Z tego co sieorietuje i wiem z autopsji mego kolegi co ma X z 2002 3.0d i nie mial klap w kolektoze choc nie byl wymieniany od nowosci,taki wyszedl z fabryki.

Mialy klapy ale nie X w tych rocznikach od 2001 do konca produkcjii starego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mam już ponad pół miliona (X5 2003 rok 3.0D) i jeszcze klapki się nie urwały, więc chyba ich nie ma faktycznie ;)

 

 

Dokladnie mialy je tylko z poczatkow produkcji pierwsze X w europie bo pierwsze za oceanem pojawily sie 1998 a do europy pierwsze pojawily sie dopiero pod koniec 1999.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Kolego ale rocznik twoj(2005) nie ma klap gaszacych...

o jakie klapy chodzi?,zawirowan?

 

O klapy gaszace w kolektorze dolotowym w tych mniejszych prostokatnych otworach co przychodza do glowicy kolo wtryskow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Kolego ale rocznik twoj(2005) nie ma klap gaszacych...

o jakie klapy chodzi?,zawirowan?

 

O klapy gaszace w kolektorze dolotowym w tych mniejszych prostokatnych otworach co przychodza do glowicy kolo wtryskow..

To nie są klapy gaszace.Klapa gaszaca w BMW jest jedna.To są tak zwane klapki zawirowan.Gdyby to były klapki od gaszenia,to działały by tylko w dwóch pozycjach,otwarta lub zamknieta.One natomiast działają w całym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.