Skocz do zawartości

320d i inne | Bursztynowe podświetlenie wnętrza samochodu.


Szouek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przygoda z bmw zaczęła się od 318d z 2004 roku, samochodem miałem okazję przejechać się raz i niestety mnie zaraziło. W porównaniu z moją (już byłą) a4-ką z 98roku.... nie ma porównania. Ciszej, kulturalniej... po prostu lepiej. Była w tym aucie rzecz której nigdy wcześniej na oczy nie widziałem. Mianowicie - podczas jazdy samochodem pod wieczór zauważyłem, że pada mi jakieś bursztynowo-pomarańczowe światełko na rękę gdzie trzymałem dźwignię zmiany biegu. Przeszukałem CAAAAAAAAAAAŁE forum, nie znalazłem. Może to wina mojego upośledzenia szukawczego, a może posty już wygasły. W każdym bądź razie chciałem zapytać czy każde bmw e46 po liftingu, lub raczej 320d w sedanie po litingu ma takie cudo.

 

offtopic:

Doszedłem do pewnego wniosku:

http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/69/26/43/1269264316

Że te światełko pada z tych prostokątnych wnęk pomiędzy głównym włącznikiem. (poprawcie mnie jeśli kłamię)

 

 

Prosiłbym również o nie naśmiewanie się z mojego upodobania do głupiej diody, nie jest to oczywiście rzecz z której to powodu kupuje ten samochód ;)

Edytowane przez Szouek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, poświata pochodzi z diod umieszczonych po obu stronach włącznika. Lampka wewnętrzna starego typu produkowana była jeszcze po liftingu, więc nie każde auto po lifcie musi mieć lampkę nowego typu.

 

Btw - jak umieszczasz link, to wklej go do postu, zaznacz cały link i kliknij 'Img'. Ułatwisz czytającym zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze te diody zauwazylem po zakupie,swojego czasu myslałem,aby wymienic je na cos mocniejszego,ale ostatecznie to bylby zly pomysl.Zakupilem komplet bialych diod do wnetrza i efekt jest zadowalajacy;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę zmienić tytuł wątku

viewtopic.php?f=69&t=117886

 

Ale to nie tyczy się tylko 320d, mam wszystkie wypisać ? :P nie bądźmy tacy ortodoksyjni. :cool2:

 

 

... Lampka wewnętrzna starego typu produkowana była jeszcze po liftingu, więc nie każde auto po lifcie musi mieć lampkę nowego typu..

A "lampka" nowego typu zaczęła się od jakiegoś specyficznego rocznika, bo raczej stać mnie na samochód do 2003 roku z kategorii 320d :> I chciałbym zapytać czym ona się różni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Ale to nie tyczy się tylko 320d, mam wszystkie wypisać ? :P nie bądźmy tacy ortodoksyjni. :cool2:

Większość tematów nie "tyczy" się jednego modelu. Ale jakąś zasadę przyjęliśmy i się jej trzymamy. Proszę wpisać jak podaje instrukcja.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.