Skocz do zawartości

530 e39 1999 - modyfikacjia głównego panela


Giovanni G

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwość oczywiście jest. Jednak jeśli myślisz o zwykłym 1-DIN to na prawdę wygląda to szpetnie... :nienie:

Jeśli chcesz inne 2DIN to pamiętaj, że standardowe mogą nie zmieścić się w charakterystyczną wnękę BMW.

Napisz co masz i co chcesz uzyskać przez wymianę.

Jak zdjąć nie powiem, odeślę za to do "Sam naprawiam...", do pobrania z sieci, albo 55 PLN w Empiku :cool2:

Tanie w utrzymaniu BMW, to BMW dobrze utrzymane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któryś z forumowiczów (ale nie dam sobie ręki uciąć czy na tym czy też na innym forum) miał/ma wmontowaną w swoim e39 jednostkę zdaje się Kenwooda 2 DIN i przyznam, że wyszło mu to całkiem zgrabnie. Ramka wokół jednostki jest akuratna - ani za szeroka, ani za wąska i jest to jedna z niewielu niefabrycznych jednostek sterujących 2 DIN, które widziałem i nie raziły jakoś po oczach wyglądem kokpitu. Postaram się znaleźć jakieś zdjęcia jego galerii i postu (bo w nim zdaje się napisał jaki to Kenwood) - jeśli mi się to uda to wrzucę tu jakiegoś linka.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/petrolicons/1999784431_3.gif

Mechanik BMW w Dąbrowie Górniczej

Diagnostyka inpa pasoft carsoft

http://www.autocentrum.pl/awc/godzill1/bmw-seria-5-1997/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło mu całkiem ok cho wygląda to trochę dziwnie - taki wielki wyświetlacz i ramka a raptem kilka przycisków :mrgreen: Ale przyznac muszę, że na pierwszy rzut oka wygląda jak fabryczne.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym w miejsce oryginalnego radia wstawić inne, czy jest to możliwe? Nie wiem jak ściągnąć główny panel tam gdzie jest radio i telewizor, proszę o pomoc. Pozdrawiam.

 

jeśli masz navi 4:3 to monitor zdejmuje sie poprzez odkręcenie dwóch srubek

znajdują się one w ramce, musisz zdjąć listwy ozdobne po bokach i będziesz miał dostęp

jak nie podoba ci sie 4:3 to założ 16:9 pasuje idealnie bo to ori bmw a nie jakieś dziwadło do rzeźbienia

Wszystko z Miłości do Bawarii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrczaki, a nie wymyślił już ktoś radyjka 2DIN BEZ CD/DVD? W naszej erze i tak wszystko można puścić przez SD lub USB! Płytki nie są już niezbędne... A taki panel bez CD już miejsca by starczyło chyba... No i cena nie taka już by była straszna...

 

A przy okazji: pszebardzo...

http://allegro.pl/polkieszen-kieszen-uniwersalna-2din-sklepmlawa-i1351887183.html

 

Albo takejeszcze:

http://allegro.pl/ramka-radiowa-na-radio-bmw-5-97-03-2din-navigacja-i1327880990.html

Tanie w utrzymaniu BMW, to BMW dobrze utrzymane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem w szoku :cool2: Amerykanie ponownie udowadniaja, ze maja w spoleczenstwie mega kreatywne osoby! Czy ktos to powtorzy, czy nie...... mega plus za chceci i kreatywne myslenie:) Nalezy na koleszke spojrzec z pozytywnego punktu widzenia:) Nie kliknal na ebay... stworzyl cos i porownujac efekt koncowy,... chyle czola;) W PL wygladalo by to tak, ze ktos obil by u tapicera eco skora lub wycial panel z blachy aluminiowej...... lub kliknal na allegro :P

 

He... jeszcze raz plus dla koleszki, ja oczywiscie jestem typowym obywatelem RP i stawiam na rozwiazania fabryczne;) Ale dzieki takim osobom rozrozniamy uzytkownikow samochodow ludzi, ktorzy cos wnosza ciekawego do motoryzacji i jeszcze szczegulowo udostępniają swoje pomysly. I musze tu przyznac, ze tego typu opisy DIY sa od zawsze szczegulowo tworzone jedynie przez kolegow z US;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.