Skocz do zawartości

jaki czujnik kupić??


gregorvip1

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM mam taki problem... po podłączeniu do kompa pokazało błąd 0083 CZUJNIK WAŁU KORBOWEGO teraz prześledziłem allegro w poszukiwaniu nowego i co sie okazuje sa 2 rodzaje jeden połorzenia i jest jeszcze jakiś predkości wału, jeden z przewodem a drugi bez... i co tu kupić??? bunia to 525 benzyna z 98 roku. czy dam rade go wymienić sam czy firma BMW przyszykowała jakieś utrudnienia w formie specjalnych kluczy... lub innych niespodzianek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup czujnik walu chyba ze chodzilo ci o czujnik polozenia walka rozrzadu to inny czujnik

tu masz to co mysle ze o to pytasz ladnie widac oczywiscie nie polecam chodzonych najlepiej org lub przynajmniej nowy zamiennik ale jednag org to org http://allegro.pl/bmw-e32-e38-e34-e39-530-730-czujnik-polozenia-walu-i1326726403.html

Ci co piją są dla mnie niczym ...................NICZYM PRZYJACIELE !!!!!!!!!!!!!

http://img844.imageshack.us/img844/2876/forumkr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to to samo

jest czujnik polozenia walu czy czujnik walu czy czujnik predkosci walu jak zwal tak zwal i czujnik polozenia walka rozrzadu jesli miales ten blad co pisales to kup czujnik walu i tyle

Ci co piją są dla mnie niczym ...................NICZYM PRZYJACIELE !!!!!!!!!!!!!

http://img844.imageshack.us/img844/2876/forumkr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupowałem w intercars za czujnik wału zapłaciłem coś koło 280zł(z jakąś zniżką) oryginał Siemens i perfidnie był na nim zamazany znaczek BMW.Co ciekawe czujnik wałka rozrządu jest droższy ponad 330zł też kupowałem bo pech chciał że oba się posypały :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również za czujnik wału korbowego marki Siemens VDO płaciłem 280zł ponad rok temu, widać ceny Się trzymaja
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po lifcie tylko sa oryginaly BMW to koszt 363zl

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.