Skocz do zawartości

żółta kontrolka e39 520i


tomaszko15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,w końcu nadszedł czas,że w mojej e34 525td umarł nastawnik pompy i zgasła na światłach próba wielokrotnego uruchomienia nic nie dała i powiedziałem ZMIANA dzisiaj kupiłem e39 520i 97 rok wszystko jest och i ach tylko jest jedno ale a mianowicie żółta kontrolka po środku tablicy taki trójkącik z wykrzyknikiem i za cholere nie wiem co to. pomoże ktoś ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze linka sie zachaczyla,znajduje siepod maska,obok przeplywomierza...

 

nie tyle Się zahaczyła co pękła lub spadła bo tak bardzo często bywa tu na rysunku masz pokazane co trzeba oblukać, chociaż mi czasem zdarzały Się zawiechy systemu ASC,że po odpaleniu silnika paliła Się kontrolka i nie reagowała na wciskanie guzika,dopiero za 2 lub 3 uruchomieniem silnika gasła i wszystko było OK

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DD31&mospid=47539&btnr=13_0413&hg=13&fg=15

 

http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=DD31&mospid=47539&hg=13&fg=15

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem,do tego gościa co bmke od niego kupiłem,mówił właśnie coś o jakiejś lince ,że pękła,czy coś,ale to naprawił,tylko ,że muszę jechać na komputer i wykasować błąd.Może tak być czy mnie coś wkręca :evil:

 

skoro naprawił linkę to powinno być wporządku, zajrzyj pod maskę i będziesz widział jak sprawa wygląda i pierwsze słyszę żeby po takiej akcji trzeba było kasować błędy :shock: no ale nigdy mnie jeszcze nie spotkała wymiana tego elementu więc do końca pewności nie mam,może ktoś inny podpowie

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.