Skocz do zawartości

żółta kontrolka e39 520i


tomaszko15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,w końcu nadszedł czas,że w mojej e34 525td umarł nastawnik pompy i zgasła na światłach próba wielokrotnego uruchomienia nic nie dała i powiedziałem ZMIANA dzisiaj kupiłem e39 520i 97 rok wszystko jest och i ach tylko jest jedno ale a mianowicie żółta kontrolka po środku tablicy taki trójkącik z wykrzyknikiem i za cholere nie wiem co to. pomoże ktoś ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrola trakcji - może jest wyłączona?? przycisk ASC ponownie załącza (BMW jakie jedno z niewielu aut pozwala to wyłączyć), jeżeli miga podczas jazdy to spoko tak pokazuje załączenie i korygowanie toru tyłu naszej marki, jak pali się na stałe to komp albo zwaliło ci czujniki ABS-u przez śnieg itp... U mnie tak było w zeszłym roku, nocka w garażu grzanym i rano wszystko pogasło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, jak pali się na stałe to komp albo zwaliło ci czujniki ABS-u przez śnieg itp... U mnie tak było w zeszłym roku, nocka w garażu grzanym i rano wszystko pogasło.

 

ale wtedy chyba dodatkowo kontrolka od ABSu dałyby o sobie znać :?:

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń temat o tej lince, bo mam ją uszkodzoną, ale tak zrobiłem, żeby luzu nei było i póki co fakt, problem przestał się pojawiać. Choć skoki napięcia i cuda z problem również dają ten efekt....

Świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.


Komponenty poliuretanowe do aut - zainteresowany ? pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO ta fotka wprowadziła duuużo światła w moim poście,dzisiaj ide sprawdzić

 

kolego przecież wczoraj dostałeś link do stron na których było to równiez pokazane tylko w tym twoim zdublowanym temacie

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt dostałem,za co bardzo dziękuję ale jak coś widzisz na fotce czarno na białym a nie w schemacie to jest mi poprostu łatwiej tym bardziej,że nawet nie wiedziałem gdzie tego szukać,i tym bardziej że wchoraj kupiłem auto i jestem :mrgreen: . Post jest zdublowany,ja go nie mogę skasować któryś z administratorów powinien dać wszystko w jeden temat,nie wiem dlaczego się zdublował,ja jeszcze raz dziękuje wszystkim za odzew. Ide popatrzeć co z tą linką.A i jeszcze jedno,żeby nie zakładać nowego wątku czy alusy oryginalne od bmw e34 pasują do e39 ?,bo mam tam ładne zimówki i mógłbym zamienić nie jeżdząc do oponiarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E39 ma inny rozmiar piasty więc nic z tego
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego allegro, serwis BMW lub jakiś inny sklep z częsciami do samochodów, linka towar jak najbardziej wymienny więc z zakupem nie powinieneś mieć żadnych problemów. Z wymianą również sobie poradzisz w razie czego będziemy pomagać :cool2:
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pęknięte mocowanie pancerzyka i się zainteresowałem. We Wrocławskim Inchcape Motor 34zł i nawet maja na miejscu :cool2:

Świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.


Komponenty poliuretanowe do aut - zainteresowany ? pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,panowie mam linke,sprowadzona z serwisu koszt 35 zł.Wstawiłem,kontrolka zgasła,więc już się cieszę,teraz pytanie bo wstawiłem ją i leciutko naciągnąłem tak ,że ta dzwigienka się odchyliła z 1 milimetr to tak ma być ,czy jakoś inaczej to mocniej naciągnąć ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.