Skocz do zawartości

poduszki ilosc


djdolar

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam, bo nie zaświeca mi się kontrolka od airbagów a nie zaświeca się, bo ktoś wylutował diodę z licznika wiem, że auto było uderzone z przodu nie mocno, bo udało mi się dotrzeć do zdjęć kolesia, który robił wycenę tego auta po sprowadzeniu , ale PP przednie wystrzeliły są wymienione z przodu auta tez wszystko jest solidnie powymieniane i poskładane, ale skoro ktoś wylutował diodę to coś musi być nie tak chciałbym to zdiagnozować i naprawić żeby wszystko działało , ale nie wiem, od czego zacząć.

 

może ta dioda paliła mu Się od uszkodzonej maty i dlatego postanowił ją usunać zamiast naprawić, ewentualnie jak piszesz że auto jest po stłuczce i były poduchy odpalone to bankowo napinacze pasów były też uruchomione i należy je wymienić bo również powodują bład palącego AirBagu. Kiedyś kolega z forum Thennygoos czy jakoś tak opisywał ładnie w swoim temacie jak sprawdzić napinacze - poszukaj

Edytowane przez bonzo320i
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wpięcie się kompem pokaże co ewentualnie jest wadliwe czy będzie tylko ogólna usterka systemu airbag ?

Chdzi żeby zdiagnozować co jest do wymiany i wymienic.

 

jeżeli dobry komp to pokaze co masz walnięte, czy to mata,napinacze czy jeszcze coś innego więc śmiało jedź na podpięcie :wink:

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.