Skocz do zawartości

poduszki ilosc


djdolar

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było! Na początku wcale nie było poduszek o ile Babcia Eugenia nie wzięła ze sobą puchowej na drogę...

:mrgreen:

A na serio - u mnie wygląda na to, że też tylko 4 są: z przodu dwie i po bokach w drzwiach kierowcy i pasażera dwie.

Edytowane przez NetSerwer
Tanie w utrzymaniu BMW, to BMW dobrze utrzymane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
DWIE !!!na początku były tylko dwie

Zgadzam się z kolegą,też mam dwie.Prod. 05.96'

u mnie wygląda na to, że też tylko dwie są: z przodu dwie i po bokach w drzwiach kierowcy i pasażera.

To według mojego liczenia to masz 4, 2+2=4 :mrgreen: Coś źle Ci się naliczyło kolego :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak powinno być również opisane na boczkach w drzwiach jeżeli posiadasz, bynajmniej tak jest u mnie(przód z tyłu juz nie) i nie jestem pewien czy mam też w słupkach a furak z 07-1997
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W słupkach?

U mnie są w drzwiach i nie mam żadnych napisów < jestem 100% pewny , że są>

Dodatkowo kierownica i deska przed pasażerem.

I napinacze pasów. Rocznik 97.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W słupkach?

U mnie są w drzwiach i nie mam żadnych napisów < jestem 100% pewny , że są>

Dodatkowo kierownica i deska przed pasażerem.

I napinacze pasów. Rocznik 97.

no wlasnie bo tez sie dowiedzialem ze poduszki np w drwiach sa ale nie jest to wizualnie napisane jak na desce czy kierownicy

Ci co piją są dla mnie niczym ...................NICZYM PRZYJACIELE !!!!!!!!!!!!!

http://img844.imageshack.us/img844/2876/forumkr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W słupkach?

U mnie są w drzwiach i nie mam żadnych napisów < jestem 100% pewny , że są>

Dodatkowo kierownica i deska przed pasażerem.

I napinacze pasów. Rocznik 97.

 

tak w słupkach, jak ktoś pisał wcześniej oczywiście szyby przedniej czyli tzw. kurtynki a napinacze to chyba standard w tym modelu

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DWIE !!!

na początku były tylko dwie

Na początku było koło! :mrgreen:

Pzdr.

P.S. U mnie standard poliftowy - 6 poduch.

Edytowane przez Manolito77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 6 - 10/97

Jesli sa jaski powinny byc opisane miejsca w ktorych sa zamontowane.

 

Zgadza się. I tak jest. Mam 6 i w sześciu miejscach jest napis. Kierownica, deska, słupki, drzwi. Vin mówi również o tyle, ale tego akurat nie sprawdzałem, bo tam napisu brak. 03/1998

Świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.


Komponenty poliuretanowe do aut - zainteresowany ? pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest sensor od przednich poduszek ?

Teoretycznie powinien być z przodu auta - gdzieś za zderzakiem ale chyba raczej nie na samym zderzaku żeby poduchy nie wywaloało przy byle stłuczce parkingowej.

Poszukaj na RealOEM.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo nie zaświeca mi się kontrolka od airbagów a nie zaświeca się, bo ktoś wylutował diodę z licznika wiem, że auto było uderzone z przodu nie mocno, bo udało mi się dotrzeć do zdjęć kolesia, który robił wycenę tego auta po sprowadzeniu , ale PP przednie wystrzeliły są wymienione z przodu auta tez wszystko jest solidnie powymieniane i poskładane, ale skoro ktoś wylutował diodę to coś musi być nie tak chciałbym to zdiagnozować i naprawić żeby wszystko działało , ale nie wiem, od czego zacząć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.