Skocz do zawartości

pompa abs dziala po wylaczeniu zaplonu- zgaszeniu silnika


Tomal83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam e39 528 96r.

Mam to już 3 raz w tamtym roku pompa abs mi działała nawet po wyłączeniu zapłonu brzęczała, buczała - cały czas działała, odłączyłem wtyczkę od pompy i jeździłem ale później, po paru dniach podłączyłem znowu wtyczkę i ku mojemu zaskoczeniu pompa nie brzęczała i błędy same zniknęły i abs i asc zaczęły działać przez rok miałem spokój. Tydzień temu znowu zaświeciły sie abs i asc i po zgaszeniu silnika pompa dalej pracowała ale po dwóch dniach znowu zaczęło wszystko działać normalnie. Wczoraj w nocy znowu od razu po ruszeniu migną asc i już został i pali się do teraz i tradycyjnie pompa brzęczy- działa nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Odłączyłem wtyczkę od pompy abs i teraz jeżdżę bez abs i asc i nie wiem w czym możne być problem.

Może ktoś mi pomoc?

Dzięki z góry....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wicie możne gdzie znajdują się przekaźniki od abs bo słyszałem, ze w modelu z tego roku są dwa? a i jeszcze jedno czy jak przekaźnik będzie uszkodzony to komputer to pokarze czy będzie twierdził, ze np uszkodzona jest pompa abs?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujniki ABSu sa przy każdym kole. A nawet jak bedziesz mial padnięta pompę ABSu to i tak na kompie pokarze ci czujnik tak to już jest ale z reguły okazuje sie ze to czujnik ale od razu mówię kup oryginał bo inaczej wtopisz tylko siano na podróbach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.