Skocz do zawartości

E 39


ALINA123

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanko (tak myślę po nicku), trzeba precyzyjnie określać temat, opisać problem, podać więcej danych o aucie jeśli w profilu brak danych a przede wszystkim używamy w 1 kolejności wyszukiwarki oraz nie piszemy DUŻYMI literami.

 

Sugeruję wypiąć zegary na chwilę i podłączyć, nikt się nie bawił ustawieniami w zegarach ostatnio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tego posta od autora wątku i jest tak chaotyczny, że nie bardzo wiem o co chodzi. Może czas na uporządkowanie go, napisanie na spokojnie co się dzieje dokładnie, w jakim aucie z jakim silnikiem bo inaczej nigdy nie dojdziemy do jakiegoś ładu. Ja rozumiem, że czasem człowiek na szybko w emocjach coś napisze ale niech to robi tak, żeby to było po polsku i zrozumiałem dla innych skoro oczekuje się jakiejś - szybkiej - odpowiedzi/pomocy.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM ZAPALA MI SIĘ KONTROLKA ELM I KONTROLA TRAKCJI NIEMA PRZYTYM NIEMA OBROTÓW POMÓRZCIE CO TO JEST LUB CO MAM WYMIENIĆ ,CO SZUKAĆ POZDRAWIAM :mad2: :?:

A może koleżanka poprostu jechała po śniegu i kontrolka od trakcji mruga i odejmuje gazu (brak obrotów).Jest to zachowanie normalne aby auto nie buksowało na śliskiej nawierzchni.

niema nic lepszego niż BAWARKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM ZAPALA MI SIĘ KONTROLKA ELM I KONTROLA TRAKCJI NIEMA PRZYTYM NIEMA OBROTÓW POMÓRZCIE CO TO JEST LUB CO MAM WYMIENIĆ ,CO SZUKAĆ POZDRAWIAM :mad2: :?:

A może koleżanka poprostu jechała po śniegu i kontrolka od trakcji mruga i odejmuje gazu (brak obrotów).Jest to zachowanie normalne aby auto nie buksowało na śliskiej nawierzchni.

Zgadza się Perszing740i - może i tak być ale sam przyznasz,że to trzeba napisać jak człowiek, po polsku a nie walnąć bez ładu i składu i oczekiwać, że będziemy tu wróżyć z fusów o co chodzi autorowi wątku... :duh:

Ehhhh... :mrgreen:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tego posta od autora wątku i jest tak chaotyczny, że nie bardzo wiem o co chodzi. Może czas na uporządkowanie go, napisanie na spokojnie co się dzieje dokładnie, w jakim aucie z jakim silnikiem bo inaczej nigdy nie dojdziemy do jakiegoś ładu. Ja rozumiem, że czasem człowiek na szybko w emocjach coś napisze ale niech to robi tak, żeby to było po polsku i zrozumiałem dla innych skoro oczekuje się jakiejś - szybkiej - odpowiedzi/pomocy.

Pzdr.

 

Kolego ja to rozumiem :) Może dlatego że pracuje z lekarzami haha :duh: :mad2:

BTW co to "ELM" ?

 

MAM PROBLEM ZAPALA MI SIĘ KONTROLKA ELM

I KONTROLA TRAKCJI

NIEMA PRZYTYM (NIEMA) OBROTÓW

POMÓRZCIE CO TO JEST LUB CO MAM WYMIENIĆ ,CO SZUKAĆ POZDRAWIAM :mad2:

 

:)

 

Jeśli chodzi o zegary to jak dla mnie problem bardziej z elektryką. Sugeruje najpierw podpiąć się pod kompa i zaczytanie błędów (moduł Instrument Cluster?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW JEST Z 1999ROKU JEST PO LIFCIE 2L 150KM ,PROBLEM POLEGA NA TYM ,ŻE ZAŚWIECA SIĘ KONTROLKA TRAKCJI ,Z KONTROLKĄ EML .KONTROLKA TA JEST ODPOWIEDZIALNA ZA MOC SILNIKA ,NIERAZ JEST TAK ,ŻE AUŁTO DOCHODZI DO 1000 OBROTÓW I GAŚNIE .WCZEŚNIEJ ZAŚWIECAŁA SIĘ KONTROLKA TRAKCJI Z ABESEM ,A NIERAZ PALĄ SIĘ WSZYSTKIE 3RZY, A NIERAZ JEST TAK ŻE WSZYSTKO JEST OK BO ŻADNA SIĘ NIE ŚWIECI WCZESNIEJ ,MIAŁAM TAKĄ SAMĄ Z TEGO SAMEGO ROKU TYLKO 2,5 TDS PIERW SWIECIŁA SIĘ KONTROLKA TRAKCJI ,I ABS PO JAKIMŚ CZASIE PRZESTAŁ CHODZIĆ PRĘDKOŚCIOMIERZ NIEWIEM CZY TO NIEJEST MANKAMĘT E39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW JEST Z 1999ROKU JEST PO LIFCIE 2L 150KM ,PROBLEM POLEGA NA TYM ,ŻE ZAŚWIECA SIĘ KONTROLKA TRAKCJI ,Z KONTROLKĄ EML .KONTROLKA TA JEST ODPOWIEDZIALNA ZA MOC SILNIKA ,NIERAZ JEST TAK ,ŻE AUŁTO DOCHODZI DO 1000 OBROTÓW I GAŚNIE .WCZEŚNIEJ ZAŚWIECAŁA SIĘ KONTROLKA TRAKCJI Z ABESEM ,A NIERAZ PALĄ SIĘ WSZYSTKIE 3RZY, A NIERAZ JEST TAK ŻE WSZYSTKO JEST OK BO ŻADNA SIĘ NIE ŚWIECI WCZESNIEJ ,MIAŁAM TAKĄ SAMĄ Z TEGO SAMEGO ROKU TYLKO 2,5 TDS PIERW SWIECIŁA SIĘ KONTROLKA TRAKCJI ,I ABS PO JAKIMŚ CZASIE PRZESTAŁ CHODZIĆ PRĘDKOŚCIOMIERZ NIEWIEM CZY TO NIEJEST MANKAMĘT E39

 

Teraz to już myślę że ktoś trolluje! :)

 

Bez urazy, ale proponuję najpierw wziąć się za słownik j.p. a później za pisanie.... o mankamętach aułta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki buraki z was dajcie jakas konkretna odpowiedz kobiecie. Bo jak narazie to sie jej czepiacie. I zaśmiecacie forum gównem

 

Powiem krótko to są objawy czyjnika ABS ale zęby mieć pewność jedz na komputer .

Jeśli będziesz kupowała czujnik ABS to tylko oryginał żadnej podróby bo będzie się działo to samo

Ja zapłaciłem za oryginalny czujnik ABS 485 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki buraki z was dajcie jakas konkretna odpowiedz kobiecie. Bo jak narazie to sie jej czepiacie. I zaśmiecacie forum [bAD]

 

Powiem krótko to są objawy czyjnika ABS ale zęby mieć pewność jedz na komputer .

Jeśli będziesz kupowała czujnik ABS to tylko oryginał żadnej podróby bo będzie się działo to samo

Ja zapłaciłem za oryginalny czujnik ABS 485 zł

 

No tak, jak BMW to buraki... znowu stereotyp :)

 

Moja podpowiedź o podpięciu do kompa była wcześniej kolego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze no własnie do jechnia pokimś i czepiania się to wy dobrzy jesteście można komus pomóc bez czepiania się?w końcu jestem babą :oops: :nienie:

 

Nie da rady żeby kobieta o tak ładnym imieniu była babą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
kurcze no własnie do jechnia pokimś i czepiania się to wy dobrzy jesteście można komus pomóc bez czepiania się?w końcu jestem babą :oops: :nienie:

 

Dla mnie to jesteś przede wszystkim analfabetą i totalnym ignorantem bez najmniejszego szacunku do innych użytkowników tego forum. Jeszcze nie widziałem tutaj kogoś kto robił by takie błędy ortograficzne a do tego pisał zdania totalnie bez ładu i składu, bez interpunkcji i logicznego sensu. Masakra po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Parytety na forum? Jakieś wyjątki w regulaminie? Czemu do tej pory jest taki tytuł tematu?
Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Oj ortografia fatalna,poziom niżej niż podstawówka,aż ciężko zrozumiec,chyba że to dyslektyzm.

Na temat-w niektórych zestawach wskaźników była kontrotka EML(a nie ELM),ta kontrolka zastąpiła kontrolkę znaną przez wszystkich jako DDE w dieslu.

Więc twój problem tkwi w układzie zasilania.Jeżeli zaświeci się ta kontrolka to autko schodzi z obrotów i czasami aż gaśnie.

Pozdrawiam.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.