Skocz do zawartości

320d elektronika szaleje


Lustek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Odkąd temperatury spadły grubo poniżej zera mam problem z elektroniką w swojej buni...przynajmniej tak mi się wydaje. Otóż...na przykładzie kierunkowskazów: odpalam samochód wszystko działa ok, przejadę kawałem i po włączeniu kierunku nie słyszę charakterystycznego "przerywacza" ani nie mruga kontrolka, same światła działają, przynajmniej tak mi się wydaje. Kolejny przykład: gaszę samochód pod firmą, daje światła na OFF:), otwieram drzwi a tutaj dostaje sygnał, że światła są włączone ( wiecie, to takie piiiiiiiii;) )

 

Ja rozumie, że jest zima, i wiele rzeczy może się dziwnie zachowywać, ale martwią mnie te kierunki. Nigdy czegoś takiego nie miałem....macie jakieś pomysły co to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Za takie cyrki z kierunkowskazami i oswietleniem zazwyczaj odpowiada zepsuty sterownik Webasto, bylo na forum o tym. Mialem kiedys ten sam problem i oddalem auto do mechanika ktory mi to naprawil i powiedzial ze zepsuty mialem modul swiatel i wymienil na nowy a potem poczytalem troche i zastanawialem sie czy przypadkiem mnie nie oszukal zeby wyciagnac wiecej kasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

niestety to nie problem z webastem. Odłączyłem wtyczkę tak jak polecił dalisman i niestety po przejechaniu kilkuset metrów znowu przestał działać ten przerywacz. To wygląda tak jak by się coś zawieszało bo jak wyłączę silnik wszystko wraca do normy. Czy to może być problem słabego akumulator??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.