Skocz do zawartości

[E34] Zatarte wtryski przez gaz ?


Zupczynski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Problem dotyczy BMW E34 525 , otóż kupiłem owe autko za ,,grosze'' i nie chodzi na benzynie ( niby ze względu pompki ) i będę to sprawdzał na weekendzie , lecz mam pytanie , jeżeli samochód ten chodził z 3 miesiące na gazie , to wtryski też mogły już się zatrzeć ? Gaz nie jest sekwencja , dlatego pali się go na samym gazie i jeździ bez problemu , lecz czy wtryski też mogły paść przez tą jazdę ? ew. jak to sprawdzić bez ich wyjmowania , albo nawet po ich wyjęciu ?

 

Pozdrawiam

Sebo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odpalany był też na gazie to całkiem możliwe że wtryski zdrowo oberwały. To pierwszy i chyba największy samobój jaki można zrobić mając inst. gazową. To że auto nie chce jeździć na benzynie też jest możliwe jeśli było używane TYLKO na gazie. Nie będę tłumaczył dlaczego tak się dzieje bo mógłbym źle to zrobić ale po chłopsku mówiąc: auto też się przyzwyczaja choć to tylko maszyna. I tu się pewnie przyzwyczaiło bardzo do gazu. To nie jest rzadkość że autko już tylko na gazie jedzie a paliwo jest fe. Niech gazownik podepnie laptopa i sprawdzi jak podawane są gaz i bp. Czasem wystarczy tylko regulacja wtrysku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pompka jest zepsuta ( poprzedni właściciel nawet wyją bezpiecznik , żeby tam żadne dodatkowe zwarcie się nie zrobiło ) , tylko ciekawe jak z tymi wtryskami będzie , no ale to się okaże , słyszałem , że ludzie od polonezów pompki wsadzali do tych BaWarek i wszystko elegancko hulało ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego jeśli facet mówi prawde że to tylko 3 miechy to nie powinno być większych problemów z pracą na pb.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś powiedzieć że się mylę i przesadzam, ale jeśli auto nie odpala na bp i 3 m-ce rusza na lpg to ja bym takie rzeczy wyprawiał chyba tylko z nienawiści do do niego. Gaz jest suchy i takie odpalenie to prawi jak picie wódki z pragnienia.

I jeszcze ta pompa od poldka.. To auto teściowej czy jak??? :mad2: :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.