Skocz do zawartości

wymiana tulejek wahacza


jack daniels1685047910

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

mam takie pytanko. czy ktoś z Was wymianiał tuleje w wahaczu dolnym tzn tym prostym bo szukając tych tulejek wszędzie znajduje te do górnego (ten wygięty) i zastanawiam sie czy w ogóle są one wymienialne, ale skoro ktoś je tam wcisnął to chyba jest szansa na wymianę. jeżeli jest ktoś kto to robił to proszę o jakieś info odnośnie wyciskania jakieś wymiary czy coś.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam takie pytanko. czy ktoś z Was wymianiał tuleje w wahaczu dolnym tzn tym prostym bo szukając tych tulejek wszędzie znajduje te do górnego (ten wygięty) i zastanawiam sie czy w ogóle są one wymienialne, ale skoro ktoś je tam wcisnął to chyba jest szansa na wymianę. jeżeli jest ktoś kto to robił to proszę o jakieś info odnośnie wyciskania jakieś wymiary czy coś.

pozdrawiam

 

Kiedyś wyczytałem na 5er.pl że ktoś już wymienił te tulejki, bo są identyczne od e34. Ostatnio sprawdzałem na realoem, w/g katalogu jest to rzecz niewymienna (taaa, tak samo jak żarówka w ringach którą ostatnio za 10 pln wymeniłem!, a ponoć też niewymienna....). Sprawdziłem na alle i faktycznie, wyglądem są wręcz identyczne. Jeśli wymiary są takie same to śmiało można to wymienić. Wyciskanie pewnie bardzo proste ;-)

Tuleje te występują w starszych wersjach E34.... potem najwidoczniej BMW doszło do wniosku że i tak klient będzie wymieniał cały wahacz, bo najczęściej "lecą" sworznie. Cena na alle to zdaje się 34 pln za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.