Skocz do zawartości

BMW 550i e60, VIN: WBANW53558CT51874 - ŁOMŻA - OSTRZEGAM


Rekomendowane odpowiedzi

...wy tu gadu gadu chodz juz sam sie zgubielm o co tutaj chodzi a ta e60 czeka na swojego nowego wlasciciela..... :duh:

 

I niech czeka - mam nadzieje, że kupi ją ŚWIADOMY kupiec wiedzący o przeszłości auta.

 

Żeby każde auto które jeździ po naszych drogach miało tylko taką przeszłość to było by dobrze :)

http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

to moje wypowiedzi zostały skopiowane z innego forum....

to ja OGLĄDAŁEM to PADŁO i byłem zainteresowany kupnem :mad2:

 

dla tych wszystkich, ktorzy twierdza jaka to wspaniała okazja sie trafiła, oczywiscie bezwypadkowa, pragne dodac, ze nie dosc ze sie delikatnie ( buhahaha) okopciło, to jeszcze lekko podtopiło podczas gaszenia !! Tak lekko, ze nawet zegary przestały działać !! Dlatego został wymieniony srodek ( nie dlatego ze sie nagle handlarzykowi niepodobało lub przypadkiem smierdzialo spalenizną ) :D od kiedy to niby handlarzyki są takimi estetami?

 

Co do Pana panie MOTOLUCY to mialem lepsze zdanie, tak sie Pan zarzekał, jakiesz to przecudnej urody samochodziki ma Pan w swojej ofercie... coż polacy słyną z miłosci do grillowanych potraw , wiec moze w sezonie letnim trafi sie jakis jeleń

 

dla mnie ten samochod to ŚMIETNIK nie wart nawet 70 tys zl, no chyba ze, przyszly wlasciciel bedzie mial mocna wade wzroku, lub bedzie ogladal go z okna!

Jak chce Pan byc taki tuuurbo uczciwy to niech Pan doda w swoim superanckim opisie ze auto jest po nadpaleniu i zalaniu, przyjade i postawie butle łychy :norty: poki co niczym nie rozni sie Pan od druciaży z łomży !!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Dość, temat zamykam bo nie widzę dalszego sensu jego kontynuowania. Co bardziej krewcy dostali po łapkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.