Skocz do zawartości

swiatla angel eyes


snajpii

Rekomendowane odpowiedzi

Chyb nie masz możliwości zmiany koloru na inny no mogę sie mylić wszystko sie da ale pewnie musisz mocno ingerować w rozbiórkę lampy wymiana ringów ew samych diód , a do kolegi alexik oszukiwacze są na allegro i przetwornice też ja tak jeżdżę już pół roku montujesz wtedy żarniki d2s do lampy ja zmieściłem sie w 1020zł dokładnie, teraz myślę że zrobiłbym to taniej ale polecam ci zrób jak w oryginale bo koledzy z forum będą cie później wytykali : :wink: ori lampy z przetwornicami ori i żarnikami to koszt 1600zł przeprogamowanie to ok 100zł , tyle w tym temacie ja zrobiłem taniej bo trochę się na tym znam a wtedy jak to robiłem to koszt ori to było coś ok 2600zł zaoszczędziłem 1600zł lampki świecą okej i nie mam błędu :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyb nie masz możliwości zmiany koloru na inny no mogę sie mylić wszystko sie da ale pewnie musisz mocno ingerować w rozbiórkę lampy wymiana ringów ew samych diód , a do kolegi alexik oszukiwacze są na allegro i przetwornice też ja tak jeżdżę już pół roku montujesz wtedy żarniki d2s do lampy ja zmieściłem sie w 1020zł dokładnie, teraz myślę że zrobiłbym to taniej ale polecam ci zrób jak w oryginale bo koledzy z forum będą cie później wytykali : :wink: ori lampy z przetwornicami ori i żarnikami to koszt 1600zł przeprogamowanie to ok 100zł , tyle w tym temacie ja zrobiłem taniej bo trochę się na tym znam a wtedy jak to robiłem to koszt ori to było coś ok 2600zł zaoszczędziłem 1600zł lampki świecą okej i nie mam błędu :cool2:

 

 

Oki, rozumiem, że ten oszukiwacz byłby potrzebny, żeby nie wyskakiwał błąd przepalonej żarówki, tylko w takim razie po co programowanie jest jeszcze potrzebne? sorry, że zadaje takie pytanka, ale faktycznie może lepiej więcej dołożyć ale mieć wszystko ok. Pytanie do forumowiczów w takim razie, może ma ktoś do sprzedania xenonki przed fl? najlepiej już kompletne...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oszukiwacz jest potrzebny jak dajesz nie oryginalne przetwornice a jak ori to tylko programowanie , xenonów kompletnych szukaj na allegro

 

 

Raz jeszcze wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie:) mieliscie racje lampy te co kupilem to nieporozumienie:) jutro wykrecam i odsylam:) i teraz prosze o podpowiedz... znalazlem http://cgi.ebay.co.uk/Angel-eye-headlamps-headlights-BMW-3-series-E90-E91-/280591914555?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item415494d63b

czy to sa orginalne swiatla? czy bede mógł podpiac pod te lampy http://cgi.ebay.co.uk/BMW-E90-E91-OEM-Angel-Eye-Light-Halo-Ring-Upgrade-Bulb-/220702880681?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3362eab3a9 te diody????? jezeli nie to juz nie wiem czego szukac:) chodzi mi o taki efekt http://www.alibaba.com/product-tp/101499024/Rdash_Angel_Eyes_For_BMW_E90.html . odrazu podkresle ze z ciekawosci zadzwonilem do bmw i spytalem sie o xenony do mojego modelu:) cena 1300funtow czyli ok 6 tys zloty. chodzi mi konkretnie o uzyskanie efektu jak na ostatnim zdjeciu. dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić oryginalne xenony żeby uzyskać taki efekt i te markery (diody) pasują tylko do oryginalnych lamp xenonowych bmw, to co cały czas wysyłasz to tylko tanie tandetne angel shajse :) ori xenony prawdopodobnie na aukcjach kupisz tylko używane . Ale to nie problem są w bdb stanach ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE rozumiem roznice od bixenon od xenon.... a teraz wytlumaczci mi roznice taka od normalnych swiatel jakie mam w bmw od bmw xenon? oprócz wygladu??? tak bmw maja ringi.... moje swiatla nie maja... ale dzisija kupilem zarówki xsenon 6500k i jest ok... czyli jak to jest? bo szukam na google i nie bardzo.... po co to jest skoro wsadzam zarowki xsenon i wszystko dziala? na starych lampach? http://cgi.ebay.co.uk/BMW-E90-3-SERIES-HID-Xenon-Conversion-Kit-CANBUS-FREE-/250728908420?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a609b8684 ?prosze tylko o wytlumaczenie bo widocznie nie wiem czego szukac..... czym sie roznia swiatla z polski od uk? rhd i lhd... rozumiem ze chodzi o kierownice. lewa prawa...... ale jak to sie ma do swiatel? co sie z nimi dzieje jezeli sa np. z uk w polsce i odwrotnie? wybaczcie ale naprawde nie moge znalesc normalnego rozwiazania.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link który wysłałeś to zestaw HID jest to do każdego auta które jest na żarówkę H7 , Gość z aukcji to sprzedaje z przeznaczenie do lamp ori bez xenona i bez soczewki (czyli takie jak miałeś pierwotnie ) ale nie zaznaczy na aukcji " Po założeniu tego zestawu do standardowej lampy na wstępie twoje auto nie przechodzi przeglądu i policja natychmiast zabiera za coś takiego dowód " włożenie tego do zwykłej lampy spowoduje że będziesz oślepiał wszystkich , Jest jeszcze opcja że zamontujesz to w swoich lampach tylko jak przypuszczam twoje lampy są na żarówkę H1 te z kierunkiem led co kupiłeś . Więc nic z tym zestawem nie zrobisz , możesz jedynie poszukać zestawu HID na H1 ale ale szukaj takiego żeby ci błąd nie wyskakiwał i znajdź elektryka który zamontuje ci to dobrze , pamiętaj żeby przetwornice były z systemem canbus nie będzie wtedy wyskakiwał błąd ale nie jest to pewne ja takie coś mam zamontowane u siebie i musiałem jeszcze dokupić oszukiwacze . Proponuję ci nie kombinować jak sie na tym nie znasz i kupić ori lampy z ori osprzętem i jechać na komp. zlikwidować błąd , Ja tak to zrobiłem u siebie bo chciałem zrobić to tanio puki co jestem zadowolony ale wiem że to druciarstwo i będę to w przyszłości zmieniał na ori . mam takie coś zamontowane w oryginalnym xenonie bez osprzętu i poprawnie ustawione lampy , nie mam żadnych problemów świeci ok , palniki są tanie bo D2S , jak chcesz wstawie ci fotki jak jest zamontowana przetwornica i żarnik D2S , 3 w nocy mykam spać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.