Skocz do zawartości

swiatla angel eyes


snajpii

Rekomendowane odpowiedzi

witam kupilem niedawno swiatla angel eyes i do tego zarowki LED. musze wymienic cale swiatla z orginalnych na angel eyes... ma ktos moze schemat wymiany swiatel? z tego co wyczytalem to sa tylko 4 srubki i tyle nastepnie wyciagam stare i wkladam nowe. czy to takie proste??? zaznaczam ze jeszcze czekam na swiatla bo zamowilem online ale na dniach dostna i chcialbym zaczac montowac... dzieki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana nie jest taka hop siup :D musisz demontować zderzak a co za tym idzie jeszcze nadkola i osłonę silnika trochę się namęczysz potem musisz wymontować lampy i włożyć nowe ale napisałbyś co kupiłeś czy xenon czy jakieś podróby ? polecam ci najpierw sprawdzić czy ci wszystko działa bez demontażu tego wszystkiego .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, musisz ściągnąć zderzak. Na e90post.com jest dużo fotorelacji także tam sobie poszukaj.

 

A co do samego demontażu zderzaka, nie trzeba odkręcać całkowicie osłony silnika i nadkoli - wystarczy kilka wkrętów :) a resztę odciągnąć.

 

Sam demontaż zderzaka to chwila moment :)

 

 

 

PS. To nie jest ori lampa, ringi mogą mieć już wbudowaną diodę, która podświetla je, hmmm :?:

 

Pzdr i powodzenia.

Edytowane przez eXiDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie trochę zawaliłeś to nie oryginalne lampy .... i te diody co dokupiłeś na 99% nie będą pasowały a ringi już będą świecić i lampy będą średnio pasowały nie lepiej było kupić ori xenonka ? bez spryskiwaczy i samopoziomowania zamykasz sie w 900zł i masz ori lampy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie macie racje troszeczke sie pospieszylem z zakupem diod:) no nie ma wyjscia bedzie trzeba jes sprzedac. co do lamp to nie sa ori to wiem. maja wbudowane LED wiec powinno byc nie najgorzej... zobaczymy. ORI xenony to kwestia ok 3 tys (nowe oczywiscie) te wynosły mnie 2tys wiec zobaczymy czy efekt bedzie zblizony. mam nadzieje ze reklamowane jako angel eyes sprawdza sie w tej kwesti:) czekam jeszcze na przesylke wiec jeszcze z 2 dni i wezme sie do dzialania i przedstawie efekt. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra !!! dałeś 2tyś za lampy warte góra 600-800zł :mad2: :mad2: :mad2: xenon ori wyszedłby cie 1400zł na oryginalnych przetwornicach na zwykłych 900zł nie mogę uwierzyć że tyle zapłaciłeś masakra . Za 3 tyś to spokojnie się zamykasz Lampy + spryski + samo poziomowanie + przeprogramowanie komputera i jeszcze zostanie ;) ja za 2tyś to bym sie zmieścił z lampkami LCI

Ps napisz na pw ile chcesz za ledy do ringów może zmienię na białe jak dasz dobra cenę u nas 140zł za białe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

widze ze masz dobre ceny...

najtaniej w sieci znalazlem http://allegro.pl/ringi-zarowka-led-bmw-e90-e91-marker-angel-eyes-i1288459521.html u ciebie to kwestia ok 140zl. ja zaplacilem w przeliczniku ok 200 zl ze wszystkim wiec pudelko nawet jest nie rozpakowane wiec bede wystawial w podobnej cenie.. tutaj w Szkocji widocznie nie jest tak tanio jak u ciebie... wiekszosc ludzi nie chce sie bawic w przeprogramowania itp jedynie zostaje salon bmw... a oni to maja licencje na kradziez pieniedzy.:) wiec najtanszy sposob zeby cos zrobic za nie duzo pieniadze to ,,zrob to sam'':) przykladowo za rozkrecenie siedzen tylnich zeby pociagnac kable do amp zaspiewali 100f przypominam ze mowie tylko o rozkreceniu i skreceniu 100f to ok 450-500zl. wiec po tej sytuacji postanowilem sam sie tym wszystkim zainteresowac i jakos idzie narazie... rozkrecenie siedzen zajelo mi 10 min... co do swiatel... mam nadzieje ze efekt bedzie zadowalajacy. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ceny są u nas ja sobie zamontowałem ori xenona 4miesiące temu za dokładnie 1020zł teraz jest to trochę tańsze wiec 800-900ma i da się zrobić a na ori przetwornicach 1400zł u nas są takie ceny i mylisz się z tym że nikomu sie nie chce programować właśnie wszyscy to robią i robią to normalne serwisy a nie ASO BMW i nie biorą za to dużo jeden weźmie 50zł drugi 70 inny 150zł ale zazwyczaj cena do 200zł max ,

http://allegro.pl/zarowki-led-bmw-ringi-e90-e91-biale-okazja-i1307910160.html 149zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje ze ludzie to robia tylko widze ze nieprzeczytales dokladnie co napisalem... obecnie od paru lat znajduje sie w Szkocji... 50zl 70zl czy nawet 200zl to nie duze pieniadze tylko ze takie same uslugi tutaj kosztuja tyle samo ale nie w zl tylko funtach... czyli np 200zl a 200f.... robi wielka roznice.. bo 200f to prawie 1000zl... takiej ceny za przeprogramowanie napewno bys nie zaplacil:) zreszta ja tez:) powiedzmy ze tutaj usluga jest czasami drozsza niz towar... za wymiane tylnich glosnikow (robocizna) zaspiewali 120f.....(600zl) glosniki kosztowaly 80f(400zl). dlatego probuje tobie wytlumaczyc ze wiekszosc staram sie sam robic... poswiecic troszeczke czasu poczytac uzywac takiego forum jak te i sie przy okazji czegos nauczyc... przyklad.. gdyby nie to forum i twoja podpowiedz nie wiedzialbym ze te diody nie beda pasowac do tych lamp co kupilem... powinienem najpierw zapytac sie a potem kupic:) czlowiek uczy sie ba bledach:) nastepnym razem bede pamietal o tym bo chce jeszcze troszeczke pozmieniac w tym aucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
nie nie walisz.. wystarczy, że po instalacji podjedzie na stację diagnostyczną i mu wyregulują i tyle. Mi jeszcze nigdy nikt nie migal, na ścianie też sprawdzałem z inna e90 z ori lampami i jest identycznie :)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

A mi czasem migali, pomimo, że mam ori xenony. Byłem ostatnio na przeglądzie - światła świecą prawidłowo... nie wiem o co tym ludziom chodzi :roll:

Nawiązując do tematu - też się powoli przymierzam do zmiany świateł w e90, która jest w rodzinie, ale niestety xenonow nie ma, ale nie przypuszczałem, że trzeba zderzak zdejmować :shock: poczekam do wiosny, bo teraz nie mam warunków do takiej operacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dobrze ustawione światła na stacji i nie będziesz nikogo oślepiać a jak załadujesz coś do bagażnika to możesz później regulacją je obniżyć nie wiem jak wy ale ja w e90 wożę jedynie zakupy które nic nie ważą :P rzadko nawet kiedy wożę kogoś na tyle ;) nigdy w życiu mi jeszcze nikt nie mrugną chyba że nie włączyłem świateł :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi czasem migali, pomimo, że mam ori xenony. Byłem ostatnio na przeglądzie - światła świecą prawidłowo... nie wiem o co tym ludziom chodzi :roll:

Nawiązując do tematu - też się powoli przymierzam do zmiany świateł w e90, która jest w rodzinie, ale niestety xenonow nie ma, ale nie przypuszczałem, że trzeba zderzak zdejmować :shock: poczekam do wiosny, bo teraz nie mam warunków do takiej operacji.

 

Mnie też mrugają, wtedy ja im odmruguje - bi-xenon i robi się jasno :), xenony mają to do siebie, że 'oślepiają' innych, szczególnie w nocy poza miastem.

 

Dlaczego piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia? Chyba jasno zostało już napisane, żeby wyjąć lampę, trzeba zdemontować zderzak :mad2: Po co przypuszczać i mieszać ludziom w głowach???

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

 

bi-xenon i robi się jasno :)

 

Pzdr.

 

mam to samo :cool2:

 

 

xenony mają to do siebie, że 'oślepiają' innych, szczególnie w nocy poza miastem.

 

Pzdr.

 

albo jak się ostro przyspiesza wtedy światła też idą trochę do góry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bi-xenon i robi się jasno :)

 

Pzdr.

 

mam to samo :cool2:

 

 

xenony mają to do siebie, że 'oślepiają' innych, szczególnie w nocy poza miastem.

 

Pzdr.

 

albo jak się ostro przyspiesza wtedy światła też idą trochę do góry ;)

 

Dokładnie, zanim system samopoziomowania zadziała.. ;) hehe no ale co zrobić. Niektóre xenony są mniej lub bardziej oślepiające :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra !!! dałeś 2tyś za lampy warte góra 600-800zł :mad2: :mad2: :mad2: xenon ori wyszedłby cie 1400zł na oryginalnych przetwornicach na zwykłych 900zł nie mogę uwierzyć że tyle zapłaciłeś masakra . Za 3 tyś to spokojnie się zamykasz Lampy + spryski + samo poziomowanie + przeprogramowanie komputera i jeszcze zostanie ;) ja za 2tyś to bym sie zmieścił z lampkami LCI

Ps napisz na pw ile chcesz za ledy do ringów może zmienię na białe jak dasz dobra cenę u nas 140zł za białe .

Nie chce mi sie wierzyć by w 3.000zl można by SIE zmieścić z pełnym montażem ksenonow, przetwornic, spryskiwaczy, komputer itp ?!

GG: 5149644

Kom. 794366256

mail. [email protected]

Facebook. www.facebook.com/michael.mode.mass.event

http://img.photobucket.com/albums/v299/xicethugx/coolguys.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zapewniam ;) tylko że sam sobie zamontujesz lampy ze spryskami rzecz jasna bo za to słono sobie liczą a to nic trudnego nie jest zabieg robiłem w e46 coupe tutaj jest na tej samej zasadzie bo piszą na forach, pozostaje tylko sprawa kupienia części zbiorniczek spryski wiązka 2 czujniki (takie małe wahacze ) komplet xenon 2 zaślepki ja bym sobie to zrobił jeszcze taniej wystarczy kupić okazyjnie te części
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja z kolei zastanawiam się nad czymś takim http://allegro.pl/lampy-reflektory-bmw-e90-e91-05-ringi-angel-eyes-i1326729261.html , jak myślicie, czy jest sens coś takiego montować? Posiadam zwykłe lampy, a chciałbym mieć soczewkę no i angel eyes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja osobiście wolałbym dołożyć 200zł i jeździć na oryginalnych xenonach bez spryskiwaczy na elektornicznych przetwornicach z sys. canbus + oszukiwacze komputera sprawdza się to dosyć dobrze .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja osobiście wolałbym dołożyć 200zł i jeździć na oryginalnych xenonach bez spryskiwaczy na elektornicznych przetwornicach z sys. canbus + oszukiwacze komputera sprawdza się to dosyć dobrze .

 

Ok, tylko gdzie mam dostać takie oszukiwacze, czy moduł świateł też bym musiał wtedy zmieniać? Bo jak liczyłem sobie wszystko na ori częsciach to mi wyszło ok 3k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.