Skocz do zawartości

Jak odczytać temperaturę silnika z testu - 530d '99


lmc00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie u mnie w teście 7.1 gdzie wyświetlana jest temp otoczenia wartości wahają się od -45 do +35 i to w przeciągu kilkudziesięciu minut, a jeśli chodzi o temp z BC to jest ok, dziś np pokazuje -6. Czy orientuje się ktoś skąd lub z jakiego czujnika jest odczyt temp w teście 7.1?

 

zawsze myślałem że odczytywana jest z czujnika temp. zewnętrznej, ale prawie nigdy te wskazania z testu 7.1 nie pokrywały Się z temperaturą wyświetlaną na desce

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dopinam moje pytanko do tematu

Czy ktoś z was zna dokładnie znaczenie każdego z 21 testów.Interesują mnie szczególy.Wiem ze 19 uruchamianie,21 reset(tylko czego?)6lub 7 pokazuje temperatury, obroty silnika,prędkośc jeżeli ruszymy.Tylko co oznaczają pozostałe??

Jak ktoś ma obcykany ten temat niechaj będzie na siłach wyjawić te sekrety.POzdr i BĘde WDzięczny

PS...gmerałem troche i kiszka jezeli chodzi o detale tych testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kilka postów wyżej masz rozpisane i opisane testy wszystkie co do jednego, wystarczy troszkę poczytać co piszą inni :)

Potwierdzam pospieszyłem sie jak cholerka :duh: sorki koledzy i oczywiście kol GRZESBU :cool2: dzięki za naprowadzenie.Wystarzcyło się cofnąc o strone(tak mi wyskoczyło niefortunnie na szukarce)PRZEPRASZAM że powturzyłem wątek :modlitwa: :liar: POzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Proszę wytłumaczcie mi dokładnie jak odblokować testy.Próbowałem tak jak pisaliście wyżej ale nic z tego,wpisuje sumę siedmiu ostatnich cyfr vin i nic,może coś nie tak robię.Mam licznik z dwoma guzikami a to mój vin WBADL71040GM87465 i mi wychodzi 34 i tak wpisuje i dalej Lock :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wytłumaczcie mi dokładnie jak odblokować testy.Próbowałem tak jak pisaliście wyżej ale nic z tego,wpisuje sumę siedmiu ostatnich cyfr vin i nic,może coś nie tak robię.Mam licznik z dwoma guzikami a to mój vin WBADL71040GM87465 i mi wychodzi 34 i tak wpisuje i dalej Lock :roll:

 

Kolego a spróbuj wpisać 30 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wytłumaczcie mi dokładnie jak odblokować testy.Próbowałem tak jak pisaliście wyżej ale nic z tego,wpisuje sumę siedmiu ostatnich cyfr vin i nic,może coś nie tak robię.Mam licznik z dwoma guzikami a to mój vin WBADL71040GM87465 i mi wychodzi 34 i tak wpisuje i dalej Lock :roll:

 

Kolego a spróbuj wpisać 30 :lol:

Ok jutro spróbuje,dzięki za odp

A czy po odblokowaniu testów jest możliwość zamiany język na ENG???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalne wierzyć mi sie nie chce jak widze poziom tego postu.wglądnięć ponad 1000 a temat powinien byc znany dla każdego który chodz troche sie interesuje tym czym jezdzi...począwszy od tricku z zegarami po wszystko inne wogóle to wystarczy poszukać ale po co mam beemke to sie zapytam,nawet na you tube jest trzeba być niezłym żeby tego niezrozumieć
noga w chłodnicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy ktoś wie, przy jakiej temperaturze silnika wskazówka na liczniku przeskakuje w prawo od idealnie pionowego ustawienia?

 

Po ok 110st

 

Nie jest to już temperatura "mordeca"? Ogólnie tak się nad tym zastanawiałem, jaka temperatura musi być aby wskazówka zawędrowała pod czerwone pole oraz do tej kreski przed czerwonym polem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.