Skocz do zawartości

320d muzyka z iphona przez bluetooth


kacper_WLN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Moj kolega powiedzial mi iz majac iphona mozna sluchac muzyki poprzez bluetooth poprzez glosniki w aucie, czy to prawda i czy jest to mozliwe na jakims innym modelu telefonu ?

 

nawet jeśli można (bo technicznie to jest możliwe) to jakość dźwięku będzie dokładnie taka jak w słuchawce telefonicznej, czyli żałosna. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moj kolega powiedzial mi iz majac iphona mozna sluchac muzyki poprzez bluetooth poprzez glosniki w aucie, czy to prawda i czy jest to mozliwe na jakims innym modelu telefonu ?

 

Nie dotyczy to tylko iphona, ale wszystkich telefonów wyposażonych w bluetooth z funkcją wysyłania np. muzyki, tyle że jakość jest nie do przyjęcia (chyba że ktoś lubi dźwięk jak ze studni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam radio sony+ tel. sony W i w radiu są tam takie opcje phone i audio. Phone jest "jak ze studni" bo jest do rozmów tel. a audio tak jak normalne mp3 z płyty. No ale w oryginalnym radiu chyba nie ma czegoś takiego.

Powiem Wam, że wygoda niesamowita. Wchodze do auta tel w kieszeni sam się łączy z radiem. Muzyke włączam na radiu, obieranie i głośnomówiący tak samo.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No głośnomówiący to nie wątpie ale jak pisaliście wyżej to muzyka nie bardzo bo chodziło mi o muzyke z telefonu. Zresztą nie wiem bo w oryginalnym nie miałem bt :) Poprostu pisze jak ja mam w sony. Wł i wył. zmieniam piosenki na radiu > < a telefon w kieszeni :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

najłatwiej i najszybciej kupic transmiter - cena na allegro juz od 10 pln :-) wrzucasz do zapalniczki transmiter, a do tego nagraną muzyke na pendrive'a i ustawiasz częstotliwosc fal na transmiterze tak samo jak na radio. Muzyka jak z iphona czy innego urządzenia. Odsłuch przez głośniki zamontowane w aucie. Nie jestem zapalencem jesli chodzi o idealną slyszalnosc, ale mam swoją granice tolerancji jesli chodzi o jakosc muzyki. Jak dla mnie, jakosc muzyki słuchanej w ten sposób jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.