Skocz do zawartości

BMW SERIA 7 E65 POLSKIE MENU + POLSKI LEKTOR


pom22

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

rok temu zmienialiśmy menu na polskie w Łomży przyjechalismy dwoma e65 2002r i 2006r ,umówiliśmy się na 10godz ,a gość przyszedł o 13 bo miał nas chyba w dupie(chociaż bylo otwarte bo pracownik był ) jedną tą z 2006roku zrobił ale po zrobieniu oprogramowanie mapy wizualizacja zrobiła się taka jak przed liftem czyli efekt słaby bo mapa przed zrobieniem miała i chmurki i wygląd super a po wgraniu mizerota,natomiast w tej z 2002roku została spierdzielona bo coś się spierdoliło w oprogramowaniu i nawigacja w ogóle nie zadziałała ,musieliśmy zostawić czytnik i na naprawę czekaliśmy chyba z miesiąc bo gośc nawet nie odbierał telefonów od nas ,dopiero jak pojechaliśmy na miejsce to czytnik nam dał z wielkiej łaski od nowszego typu z wgranym menu ,raczej odradzam wgrywania e65 to jednak nie e39 lub e38 że moze to zrobić każdy,no chyba że już się poprawili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu zmienialiśmy menu na polskie w Łomży przyjechalismy dwoma e65 2002r i 2006r ,umówiliśmy się na 10godz ,a gość przyszedł o 13 bo miał nas chyba w dupie(chociaż bylo otwarte bo pracownik był ) jedną tą z 2006roku zrobił ale po zrobieniu oprogramowanie mapy wizualizacja zrobiła się taka jak przed liftem czyli efekt słaby bo mapa przed zrobieniem miała i chmurki i wygląd super a po wgraniu mizerota,natomiast w tej z 2002roku została spierdzielona bo coś się [bAD] w oprogramowaniu i nawigacja w ogóle nie zadziałała ,musieliśmy zostawić czytnik i na naprawę czekaliśmy chyba z miesiąc bo gośc nawet nie odbierał telefonów od nas ,dopiero jak pojechaliśmy na miejsce to czytnik nam dał z wielkiej łaski od nowszego typu z wgranym menu ,raczej odradzam wgrywania e65 to jednak nie e39 lub e38 że moze to zrobić każdy,no chyba że już się poprawili

 

Tak wygląda rynek usług w pl. Ja bym E65 żadnemu domorosłemu "hakerowi" nie dał dotknąć, niezaleznie cz byłaby nowa czy stara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
rok temu zmienialiśmy menu na polskie w Łomży przyjechalismy dwoma e65 2002r i 2006r ,umówiliśmy się na 10godz ,a gość przyszedł o 13 bo miał nas chyba w dupie(chociaż bylo otwarte bo pracownik był ) jedną tą z 2006roku zrobił ale po zrobieniu oprogramowanie mapy wizualizacja zrobiła się taka jak przed liftem czyli efekt słaby bo mapa przed zrobieniem miała i chmurki i wygląd super a po wgraniu mizerota,natomiast w tej z 2002roku została spierdzielona bo coś się [bAD] w oprogramowaniu i nawigacja w ogóle nie zadziałała ,musieliśmy zostawić czytnik i na naprawę czekaliśmy chyba z miesiąc bo gośc nawet nie odbierał telefonów od nas ,dopiero jak pojechaliśmy na miejsce to czytnik nam dał z wielkiej łaski od nowszego typu z wgranym menu ,raczej odradzam wgrywania e65 to jednak nie e39 lub e38 że moze to zrobić każdy,no chyba że już się poprawili

 

Jestem wlascicielem warsztatu w ktorym byli ci panowie . Co napisal jedenz nich to wszystko prawda , ale stalo sie tak dlatego ze ci panowie tak pragneli polskiegio menu ze nie dali nam skonczyc programow na gotowo . Uparli sie ze musza miec i juz . Stanelismy na glowie i praktycznie pisalismy program tego samego dnia w ktorym nas odwiedzili . Chciuelismy dobrze i skonczylo sie nie pozytywna opinia . W tej chwili jestesmy przygotowani do wgrania w pelni i malo tego rozszerzylismy opcje do pelnego menu systemu + zegarow . Wszystko jest skonczone i sprawdzone jezdzi juz w nie jednym aucie . A panow zapraszamy na bezplatna aktualizacje w prezencie . Ciekawe czy sie skusza :) Jesli przyjada oznacza to ze potrafia nam zaufac a jesli przyjada napiszemy to na forum . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Free version :

 

http://depositfiles.com/files/zqgpg4y4b

 

pass on ermail ask on PW

 

 

Testował ktoś ten plik ?

 

Podejrzewam że sprawa z E60/65 wygląda podobnie jak w E39.

 

Software, programy do edycji plików które zawierają opcje językowe, zmiana wersji w hex'ie i tyle ale kto udostępni ori soft do tego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o NAVI idzie to nie wrzucałbym E65 to jednego worka z E60 - 2 różne sprawy. E65 to taka przejściówka, niby już nie MK, ale jeszcze taki "niepełnosprytny" I-Drive.

 

Jeśli idzie o soft to zmiany języka w Professionalach to można takowy nabyć i samemu sobie wymienić. Jak coś to więcej info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
a ja panowie jestem już po wgraniu polskiego menu i navi.moje autko to 745 z 2002r.działa to naprawde fajnie i nic sie nie dzieje z tym.Gościo z krakowa mi to robił i zainkasował 700pln.dojazd do radomia był w cenie. :cool2:

....mozesz wgrac jakis filmik albo zdjecia jak to u Ciebie wyglada......moze bede nastepny w kolejce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Do e65 chyba będzie dobry ten z linku (wszyscy na forum bmw polecają od yaza) jeśli masz mk4 w e65 ja takowe mam, ale boję się wgrywać żeby nie uwalić navi. Może ktoś już wgrywał któryś z tych softów?

 

http://chomikuj.pl/berciu/BMW+Nawigacja/Navigacja+MK4+SOFT

 

Nie chodzi mi o spolszczenie całego systemu tylko o navi. Bo obecnie mam cały system po angielsku a navi po niemiecku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się że w ogóle się wgralo a nie uwaliles nawigacji, czy tak ciężko odczytać że do E65 samodzielnie nie wgrasz pl menu?
http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.