Skocz do zawartości

[e36]320i strzela, prycha, spadek mocy


SONY175

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam BMW e36(91r) 320i z włoską sekwencja ETAGAS Tartarini. Od dluższego czasu przy dodawaniu gazu cos mi strzela w tlumik, samochod sie dusi, prycha i wogole nie chodzi jak nalezy.Na gazie przestal w ogole chodzic. jak zajade na ustawianie to pochodzi ze dwa tygodnie i dalej to samo. bylem na diagostyce komputera w 3 zakladach ale nie wykrylo mi zadnych bledow.

-czasami jak wyciagne i wloze z powrotem pompke paliwa to na benzynie praca silnika sie poprawia ale nie nadlugo

-ostatnio wymienilem olej i tez na chwile bumka zaczela chodzic (prawie) dobrze

-sprawdzalem cisnienie na cylindrach to tylko na jednym pokazlalo mi 7 a reszta w normie.

-czesto rowniez zawiesza mi sie wskaznik paliwa i gdy np powinno mi pokazac rezerwe to pokazuje mi 20l

mechanicy nie potrafia mi powiedziec co jest grane a zeby mi wszystko posprawdzali to chca zebym zostawil samochod w warsztacie na 2 tygodnie( wiadomo ze koszt naprawy bylby ogromny)

moze ktos mial podobny problem lub ma jakas teorie o co tym moze chodzic?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@<> - jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia, to po co w ogóle zabierasz głos??!

 

@autor Czy Twoje objawy zaczęły się od założenia gazu?? Czy wiążesz je z jakimś faktem? Może masz gdzieś zwarcie w komputerze silnika? Może przepływomierz odmówił posłuszeństwa (rzadko wykaże błąd na kompie)

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam takie problemy tzn, mam zwykły gaz i strzela mi ale w filtr więc na razie na nim nie jeżdzę bo nie mam kiedy jechac ustawić bo pracuje do późna... Ale jak kiedyś czytałem o tym na forum to piszą że trzeba wymienić świece i kable i podobno objawy ustępują...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.