Skocz do zawartości

Diodowe światła dzienne..


natural

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja uważam chyba jak większość Miłośników BMW nie montujcie czegoś takiego w swoich autkach,na pewno nie doda im to uroku a będzie kojarzone z audi. Ogólnie takie światła w BMW moim zdaniem porażka :duh:. Ja na pewno zostanę przy orginale tylko ringi :cool2:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Fajnie tylko pamiętajcie, że niektórzy maja lampy halogenowe a nie xenon, i mają też autka przed liftem w ktorych ringi nie dzialają jako dzienne i w sloneczny dzien ich kompletnie nie widac wiec ja osobiscie widze sens takich lampek

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ledy masakra .....nie podobają mi sie ....coraz więcej jakiś dziwnych autek sobie to dokleja ......wioska :shock:

 

Normalnie dla TEDE-go się nadaje temacik do OPT

 

 

BEZNADZIEJA ....w ogóle nie pasuje do BMW

 

Pzdr.

 

 

Ale o gustach sie nie dyskutuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ledy masakra .....nie podobają mi sie ....coraz więcej jakiś dziwnych autek sobie to dokleja ......wioska :shock:

 

Normalnie dla TEDE-go się nadaje temacik do OPT

 

 

BEZNADZIEJA ....w ogóle nie pasuje do BMW

 

Pzdr.

 

 

Ale o gustach sie nie dyskutuje

 

 

Skoro o gustach sie nie dyskutuje to po co ten komentarz?

 

Dla mnie najciekawsza i zarazem najsmieszniejsza rzecza jest to ze negujecie cos czego nawet nie widzieliscie. Wyrazacie swoje opinie na podstawie zobaczonych gdzies u kogos pseudo zestawow led. Komentarze typu to wioska itp sa smieszne. Rownie dobrze moglbym skomentowac podrabiane felgi BMW lub wozenie zapasu w aucie ktore powinno wedlug producenta jezdzic na RSC jak wiadomo ma tak tutaj spora czesc uzytkownikow. Moj argument brzmialby " nie robcie z BMW audiiiiii passattttoooowozow z chinskimi felgami, po co ten zapas bla bla bla" Ale tak nie napisze. Dla mnie odpowiednia opinia jest tekst nie podoba mi sie z ewentualna argumentacja swojej wypowiedzi. Lecz moze jednak zaczekacie az ktos zamontuje i wtedy zobaczycie i dopiero skomentujecie. Jest to oryginalny zestaw BMW i jak po wszystkim kupionym w ASO spodziewam sie swietnej jakosci i dopasowania do samochodu. pozdrawiam

 

 

P.S. nie wszyscy maja xenony i ringi, niektorzy tak jak ja maja halogeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
+1, dokładnie to samo napisałem wcześniej. Ja mam ringi i xenon ale jest za slabe zby w dzien na tym latac

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Dla mnie najciekawsza i zarazem najsmieszniejsza rzecza jest to ze negujecie cos czego nawet nie widzieliscie. Wyrazacie swoje opinie na podstawie zobaczonych gdzies u kogos pseudo zestawow led. Komentarze typu to wioska itp sa smieszne.

 

Nie sztuką jest zobaczyć i powiedzieć wioska , sztuką umieć wyobrazić sobie jak wygląda BMW z takimi ledami przed zrobieniem porażki na przodzie swojego samochodu .

Jest coś takiego jak wyobraźnia, a niektórzy na polskich drogach mają jej aż za dużo .

Moim zdaniem jeżeli kiczowo wygląda to na fordzie czy passacie to na BMW napewno lepiej nie będzie , z daleka większość "listw diodiowych" świeci tak samo , a z bliska przynajmniej mi nie chce się nawet na to popatrzyć a jedynie na kierowce czy siedzi tam ktoś normalny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Fajnie, tylko że masz wersję LCI w której ringi działają jako dzienne i są wystarczająco mocne w dzień żeby było je mocno widać, a co mamy powiedzieć my- właściciele przedliftowych którym ringi ledwo się żarzą i widać je dopiero o zmroku ?? To jest chyba optymalne rozwiązanie

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dołączę do tematu. Uważam jak większość że BMW ma ringi jako element charakterystyczny i lepiej aby tak pozostało. Nie trzeba dużej wyobraźni aby stwierdzić jaki będzie efekt po montażu pasków?! W mojej ocenie to profanacja. Modele z przed liftu maja słabe ringi ale można kupić mocniejsze wkłady/diodowe jeśli tak bardzo komuś na tym zależy. Producent przewidział jazdę na światłach mijania i co z tego że zmienię żarniki raz na 4 lata ? Stać mnie na BMW to chyba koszt żarników mnie nie ogołoci ???

Jeśli miałbym wydać 800zł na paski LED posiadając lampy halogenowe to wolałbym dołożyć i kupić używany xenon :idea:

 

Owocnych przemyśleń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wygląd kwestia gustu, tak jak kolor, felgi, końcówka wydechu :mrgreen: ,

jak jest to oryginał, czyli HELLA z spinkami pod zderzak BMW to na 100% będzie dobrze montażowo pasowało i współpracowało z elektroniką auta :cool2:

taka dygresja: bagażnik dachowy BMW to THULE z platikami montażowymi pod BMW, na 100% lepiej pasuje montażowo niż bagażnik THULE wybrany z katalogu THULE pod dany model, wiem bo mam dedykowany bagażnik (wygląda dobrze) ale bagażnik BMW wygląda lepiej (szczeliny są mniejsze, belki są odpowiedniejszej długości, otwory w plastikach pod imbusy są bardziej logicznie rozmieszczone dla kształtu dachu auta)...wyobraźnia :mrgreen: mi mówi, że tak samo będzie z HELLA oryginał dla HELLA BMW, pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

taka dygresja: bagażnik dachowy BMW to THULE z platikami montażowymi pod BMW, na 100% lepiej pasuje montażowo niż bagażnik THULE wybrany z katalogu THULE pod dany model, wiem bo mam dedykowany bagażnik (wygląda dobrze) ale bagażnik BMW wygląda lepiej (szczeliny są mniejsze, belki są odpowiedniejszej długości, otwory w plastikach pod imbusy są bardziej logicznie rozmieszczone dla kształtu dachu auta)...wyobraźnia :mrgreen: mi mówi, że tak samo będzie z HELLA oryginał dla HELLA BMW, pozdr.

 

 

Potwierdzam, dlatego wolę oryginalne dedykowane produkty. Czy to fotelik, bagażnik, ledy, spoiler itp... jeśli jest to oryginalne i dedykowane do naszego auta to oszczędzamy sobie dużo nerwów. Pozdrawiam

 

http://img200.imageshack.us/img200/7069/20100705004.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Nie lepiej rozłożyć lampę i zmienić ringi na CCFL ? sam będę to robił po zimie ledy są do audi nie do bmw bmw=ringi

 

A wiesz, że po tym będą\Ci parować lampy ?? Ponoć ( z tego co na e90post czytałem) koszt profesjonalnego zabiegu to ponad 1500zł, smemu tego nie zrobisz dobrze a "mechanicy" wezma 700zl i spartola, choc pomysł fajny ;)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie parują mi lekko na jak pada deszcz i dlatego pomyślałem skoro musze już rozbierać i je uszczelniać to zrobię od razu zabieg wymiany Ringów na CCFL ew pomyśle nad wsadzeniem poliftowych lamp gdzie tam ringi świecą bardzo mocno ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, tylko że masz wersję LCI w której ringi działają jako dzienne i są wystarczająco mocne w dzień żeby było je mocno widać, a co mamy powiedzieć my- właściciele przedliftowych którym ringi ledwo się żarzą i widać je dopiero o zmroku ?? To jest chyba optymalne rozwiązanie

 

w E87 nie miałem xenonów , a dołożyłem fabryczne orygianlne . Jak się chce wszystko się da .

Fakt faktem jeżeli ktoś ma zwykłe lampy a nie stać go na dołożenie fabrycznego xenonu to hmmmm wolał bym być zdany na zwykłe zarówki niż na paski ledowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, tylko że masz wersję LCI w której ringi działają jako dzienne i są wystarczająco mocne w dzień żeby było je mocno widać, a co mamy powiedzieć my- właściciele przedliftowych którym ringi ledwo się żarzą i widać je dopiero o zmroku ?? To jest chyba optymalne rozwiązanie

 

w E87 nie miałem xenonów , a dołożyłem fabryczne orygianlne . Jak się chce wszystko się da .

Fakt faktem jeżeli ktoś ma zwykłe lampy a nie stać go na dołożenie fabrycznego xenonu to hmmmm wolał bym być zdany na zwykłe zarówki niż na paski ledowe.

 

Ile wynioslo cie doposazenie w xenony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie 1020zł na nieoryginalnych przetwornicach lampy ideał 610zł i przetwornice 410zł z oszukiwaczami by błąd nie wyskakiwał teraz może zrobił bym to jeszcze taniej ;) ja to robiłem w maju gdzie ceny były trochę wyższe teraz może w 750zł bym sie zmieścił :mrgreen: oczywiście mowa o samych lampach bez pziomowania i sprysków tzn zaślepki mam na zderzaku :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie 1020zł na nieoryginalnych przetwornicach lampy ideał 610zł i przetwornice 410zł z oszukiwaczami by błąd nie wyskakiwał teraz może zrobił bym to jeszcze taniej ;) .........oczywiście mowa o samych lampach bez pziomowania i sprysków tzn zaślepki mam na zderzaku :8)

i właśnie dlatego często mi wstyd, że jestem użytkownikiem/właścicelem BMW :cry2: , często myślę, że opinie są ogólne i pochodzą od osób zazdrosnych ale jednak pochodzą z życia :cry2: :cry2:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie 1020zł na nieoryginalnych przetwornicach lampy ideał 610zł i przetwornice 410zł z oszukiwaczami by błąd nie wyskakiwał teraz może zrobił bym to jeszcze taniej ;) .........oczywiście mowa o samych lampach bez pziomowania i sprysków tzn zaślepki mam na zderzaku :8)

i właśnie dlatego często mi wstyd, że jestem użytkownikiem/właścicelem BMW :cry2: , często myślę, że opinie są ogólne i pochodzą od osób zazdrosnych ale jednak pochodzą z życia :cry2: :cry2:

 

 

Mi rowniez AO :mad2: . Koledzy powodzenia w "lepieniu" koncze ten watek bo to nie ma sensu... Prawidlowy montaz xenonow kosztuje tyle co 1/4 samochodu kolegi Kamila wiec o czym tu pisac. pozdrawiam

 

P.S. a ledy i tak zamontuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ludzie bez jaj... co to za teksty o jakichś "profanacjach", "wstydach", "żalach" itd - co to jakaś religia jest, czy co?? :duh:

Mnie się te ledy osobiście nie podobają i bym ich nie założył, ale to nie znaczy, żeby takie teksty rzucać w kierunku innych. Szczególnie, że jeśli ktoś (świadomie) wybrał BMW, to już jest dobrze. Tym bardziej, jeśli następnie zakłada sobie coś, w tym przypadku LEDy w ASO, a nie jakieś kupione za 12zł w Tesco, to też nie ma co płakać.

Mnie się to nie podoba, ale jak komuś leży, to niech robi i po temacie - przecież sam sobie na złość nie robi :) Grunt to być zadowolonym ze swojego furaka.

virus by Masters - 190km, 395Nm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie 1020zł na nieoryginalnych przetwornicach lampy ideał 610zł i przetwornice 410zł z oszukiwaczami by błąd nie wyskakiwał teraz może zrobił bym to jeszcze taniej ;) .........oczywiście mowa o samych lampach bez pziomowania i sprysków tzn zaślepki mam na zderzaku :8)

i właśnie dlatego często mi wstyd, że jestem użytkownikiem/właścicelem BMW :cry2: , często myślę, że opinie są ogólne i pochodzą od osób zazdrosnych ale jednak pochodzą z życia :cry2: :cry2:

 

 

Mi rowniez AO :mad2: . Koledzy powodzenia w "lepieniu" koncze ten watek bo to nie ma sensu... Prawidlowy montaz xenonow kosztuje tyle co 1/4 samochodu kolegi Kamila wiec o czym tu pisac. pozdrawiam

 

P.S. a ledy i tak zamontuje

 

Do swojej jedynki już dołożyłem połowe jej wartości :) . W dziale jedynki można ją zobaczyć

co do xenonów to

lampy 1600 zł

light moduł = 400 zł

przełącznik świateł 150zł

czujnik od poziomowania 100 zł

programowanie = dobre 0,7 .

Teraz będzie etap przez zimę robienia spryskiwaczy

Lampy kompletne z przetwornicami , palnikami .

Według mnie inwestycja była warta tych pieniążków . Efekt super a jezdzi się dużo dużo lepiej .

Kupuję tylko oryginalne rzeczy BMW , nie założyłem nawet śrub nie oryginalnych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Grunt to być zadowolonym ze swojego furaka.

oczywiście Amstaff ale też grunt nie szkodzić innym na drodze, jak kogoś nie interesują przepisy to jego sprawa i niech jedzie nawet 500km/h jak tylko nie zrobi komuś innemu krzywdy, mi z racji tego, że "bardzo mocno przeszkadzają" światła źle wyregulowane, bardzo przeszkadza montaż "drutów" którymi świeci w moje "gały", tyle, pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.