Skocz do zawartości

523i 1996 - Kontrolka wykrzyknika - dziwne


oggy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

standardowo kontrolka wykrzyknika mowi mi tyle, ze plynu hamulcowego za malo.

Ale do rzeczy:

wczoraj jechalem sobie zwyczajnie i po zahamowaniu zaswiecil wykrzyknik na czerwono (i swieci nadal), ale...

dzisiaj popedzilem czym predzej do mechanika celem diagnozy i:

- wycieki: brak

- poziom plynu: max

I pytanie co jest grane - klocki tylne sa juz lekko przytarte co prawda, ale od klockow zdaje sie byc inna kontrolka (ktorej nijak nie potrafie zlokalizowac - tudziez po prostu jej nie ma). Kontrolki u mnie po prawej stronie licznika, od lewego gornego rogu to najpierw (P), pozniej (ABS) pozniej (!) czyli ta co swieci, pozniej nie ma nic i dalej jest poduszka. Czy ten wykrzyknikznaczy wlasnie tyle, ze koncza sie klocki?:)

BMW - Be My Wife.


Soft na zamówienie, porady informatyczne (i wszelakie również) - PW :) Dla forumowiczy proste porady free - na rozbudowane rozwiązania ceny bardzo specjalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiem szczerze ze mnie ten wykrzyknik wystraszyl... bo niedawno wysprzeglik robilem i myslalem ze znow to samo

BMW - Be My Wife.


Soft na zamówienie, porady informatyczne (i wszelakie również) - PW :) Dla forumowiczy proste porady free - na rozbudowane rozwiązania ceny bardzo specjalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak jest czujnik klocków z osobną żółtą kontrolką to czerwona kontrolka z wykrzynikiem może sygnalizować konieczność ich wymiany. Przerabiałem to dwa razy. Poziom płynu oczywiście odpowiedni.
Nie pozwól, aby strach przed porażką powstrzymał Cię przed wejściem do gry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.