Skocz do zawartości

[Z3] Swap M43B18/M52TUB25


batim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no tak rozporka w znosniej cenie, ale jednak zostawie to na pozniej.

Mam juz elementy ktorych brakowalo mi, kilka wezy + zbiorniczek do wzpomagania.

Jutro montuje i skrecam do kupy juz

Musze tez pospawac wzmocnienie przodu do podłużnic. Musialem nawiercić kilka spawów zeby to zdjać.

To zrobi kolega bo spawac nie umie za Boga ;]

Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie zainstalować przezroczyste węże do chłodnicy i dać podświetlanie diodami :) Gdzieś to widziałem na zdjęciach :)

Fajne węże można dostać w ogrodniczym. Jak tam będę to sprawdzę do ilu stopni są tamte węże.

 

hehe z tymi diodami swietny pomysl !! myslalem tez o podswietlanych tarczach hamulcowych no i oczywiscie o kit'cie do robienia płomieni z wydechu :D no ale do tego musze wywalic kata i wstawic strumienice supernaddzwiekowa :D phehe

Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie zainstalować przezroczyste węże do chłodnicy i dać podświetlanie diodami :) Gdzieś to widziałem na zdjęciach :)

Fajne węże można dostać w ogrodniczym. Jak tam będę to sprawdzę do ilu stopni są tamte węże.

 

Chyba miales to napisac w temacie rimorboda, co ? bo juz mnie to nie bawi, kiedys bylo fajnie sie posmiac czasami na forum ze takich syfiastych dodatkow, ale teraz to juz nie ma zartow bo widze ze na forum sa osoby realnie zainteresowane tego typu "tjuningami" :duh: .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem dodać, że nie naleze do nich :D tak dla wyjasnienia :D

Tak wogole koledzy... spac nie moge przez to ze moja zetka stoi w garazu i nie moge jej odpalic... az mnie boli jak kluczyki biore do reki :]

A wlasnie jak myslicie, czy wydech od M50B20 bedzie lepszy od mojego org. z M43 ?:]

Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotres, my jestesmy tu po to zeby tych tjunerow na wlasciwa droge sprowadzic ;)

 

O/t sorry :oops: batim: Obawiam sie ze sie nie da, trzeba z tego "wyrosnac" ... ;/ co wiecej czesc z nich nawet nie zrozumie ze my tu o pewnych agro tuningach piszemy ironicznie ze nam sie podobaja, i pomysla ze naprawde te dodatki sa dla nas zajebi#te :duh: .

 

Znam 3 osoby z okolicy majace e36 cabrio i wszystkie na 1 modle ...brzydkie agro felgi, ringi w chinskich lampach, lexusy siatki alu, wielkie ryczace wygary w stylu dtm ...teraz z tego powoli wyrastaja, wywalaja chinskie swiecidelka, moze nawet wstawiaja M-pakiety i jest nadzieja na tyle ori lampy z bialymi kier. Z tym ze oni maja po ok 20 lat wiec gust im sie jeszcze nie wyrobil i wlasnie chyba sie "wyrabia". :cool2:

 

Jak mialem 16lat to takze podobaly mi sie skrzydla na klape alu rodem z filmu F&F teraz jak o tym pomysle to robie :duh: :duh: :duh: .

 

Takze jest nadzieja ze niektorzy agro tunerzy poruszajacy sie z3 takze z czasem zrozumieja swoj blad....

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny plus z pojawienia sie na forum taki ludzi jak rimorbod to to zaczyna sie cos dziaj w naszym dziale. Bo czesto jest tak ze przez 3-4 dni nie pojawia sie na naszym forum ani jedne post i robi sie po prostu nudno. Nie wiem jak wy ale ja nie przegladam zadnych innych dzialow na tym forum oprocz Z3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam chgyba problem. Tak jakby silnik siedzi za blisko przodu... tzn kolega tak stwierdzil.

Pokaze zdjecie z boku i sami ocencie bo ja mam teraz banie czy nie bede musial łap zmieniac na jakies inne :/

No i nie moge zalozyc rozpórki tej na dole. Tak jakby wlasnie za blisko silnik byl.

 

http://img811.imageshack.us/img811/7580/dsc0138h.jpg

Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak. Odległość od silnika do chłodnicy 53mm. Odległość od silnika do pasa za chlodnica 123mm

Mierzylem suwmiarka bo nie mmoge znalezc metra. Dlatego od silnika do pasa za chlodnica zmierzylem.

I tak chodzi mi o tego crossbara czy jak to sie nazywa. Ten X breace tak zwany :]

Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... albo złe mierzyłem albo nie wiem co. Do brzegu chłodnicy mam 78 mm a do brzegu pasa przedniego 130 mm +- 2 mm bo miarka jest taka sobie. Brzeg chłodnicy to jest do tego aluminiowego ustrojstwa a nie do plastikowej osłony. Cross-bar powinien pasować idealnie. za krótki jest? Za długi???? Aaaaaa!!!! Ty masz chłodnice od 1.8 tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chlodnica od 1.8. Martwi mnie ze u Ciebie do pasa przedniego jest 130 mm a u mnie jest 123mm :(

A Xbrace niechce mi pasowac bo akurat tak na oko ok 1cm miski olejowej blokuje ze nie moge przodu Xbreace dokrecic :(

Wychodzi na to, ze musze zmienić łapy na te od 1.8 jesli beda pasowac mocowania do silnika :(

 

dla pewnosci pokaze jak mierzylem

Czerwona kreska pokazuje. 123mm mi tam wyszlo

http://img215.imageshack.us/img215/1396/dsc0138tx.jpg

Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak :D przeciez sam ja odkrecalem :] to ten sam xbreace ktory mialem. Albo mam miske do zmiany, albo łapy... jutro wioze auto do swapera. Moze on mi pomoze. Ciezko samemu to zrobic zwlaszcza jak sie nie wie jak orginal wyglada (org. z3 R6)

A na zdjeciu ktore dodalem to tak samo mierzyles ?

Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taqk wiem, ale ja mam teraaz od R6 ale od E46 skad pochodzi silnik... sproboje sprawdzic czy to takie same łapy. Jak nie to... jakie mam kombinowac ? od E36 ?

Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.