Skocz do zawartości

podłokietnik e36


MAC8997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jutro zamieżam kupiś podłokietnik do e36 sedan.

Używałem search ale nie znalazłem odpowiedz na moje pytanie.

 

 

Czy wszystkie pasują (coupe, sedan, compact) do sedan?

Czy wszystkie roczniki będą pasowały 1991-1998?

Czy moge znaleść coś takiego na giełdzie w gliwicach?

Dziękuje i pozdrawiam, Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam coupe i podlokietnik. wydaje mi sie ze pasuje od wszystkich modeli i rocznikow bo nie kupujesz samego podlokietnika tylko musisz kupic cala konsole srodkowa bo tam jest cale mocowanie jego http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=66780300 a taki podlokietnik masz tutaj nie wiem czy na gieldzie dostaniesz bo to raczej ciezko dorwac

życie zaczyna sie od 200km/h

http://royy.net/~serfer123/bmw/7.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na giełdzie znajdziesz to nie wiem bo to strasznie chodliwy towar !!!!!

często można je kupic na allegro np wczoraj skończyła się aukcja dwóch i jeden poszedł za 430zł a drugi za 360zł więc całkiem sporo zważywszy na to że ja kupiłem swój też na allegro za jedyna 260zł (czysty fart)!!!!!

a jesli chodzi ci o to czy bedzie pasował to nie martw się na 100% będzie pasował do każdego rocznika byleś zwrócił uwagę na wykończenie plastyków bo po mimo że będzie czarny to będzie różnica w odcieniu i wyglądu wzoru powierzchni! ja osobiscie swój plastyk musiałem zaczernic czernidłem ale jest super i nic nie widać,

Zresztą nie zastanawiaj sie nad tym zbytnio bo uwierz mi że wyboru mieć nie będziesz!!!

sprawdź tylko czy bedzie on kompletny

-podłokietnik

-plastykowa konsolka

-ewentualnie popielniczki

-i plastykowa osłona n tylna częśc podłokietnika(poskładaj go sobie do kupy i zobacz czy niczego nie brakuje)mój składał sie z 8 elementów z popielniczkami włacznie...

zamontowanie tego też jest banalnie proste w kanale będziesz miał trzy otwory orginalnie przygotowane do podłokietnika wystarczy wkręcic tam śróby o długosci 4cm i klucz 13, a następnie założyc plastyki i gotowe!!!!!

 

u mnie po montażu podłokietnika pozostał plastykowy element z pojemnikiem na kasety i dwiema popielniczkami co moge odsprzedac !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki komis samochodowy się zgodził żeby zamieńić moją konsole bez podłokietnika na ten z podłokietnikiem (oczywiście z dopłątą). Jak się ucieszyłem.... ale nie mogłem wyjąć tego z tamtego auta....wyjołem popielniczki...odkręciłem śruby pod popielniczkami i koniec. Nie było żadnych innych śrub widocznych. Nie chciałem niczego popsuć i się poddałem. :mad2: Czy są jakieś inne śruby gdzieś tam?

Jak się te cholerstwo wyjmuje?

 

Może jakiś handlaż na giełdzie się zgodzi zamieńić jak mu dopłace...tylko jak to wyjąć nie używająć młotka?

Dziękuje i Pozdramiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Dzięki za odpowiedzi. Byłem na giełdzie w gliwicach. Nie było tam żadnych podłokietników do e36. Zaczełok chodzić po osobach którzy sprzedawali e36ki z podłokietnikami. Ktoś się zgodził zamienić moją konsole bez podłokietnika na taką któa ma. Dopłąćiłęm im 300 zł i jestem happy. Pozdrawiam, Grzesiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.