Skocz do zawartości

F10 M5


mcmt

Rekomendowane odpowiedzi

zradz chociaz jaki kolor i czy cos z palety Indywidual?

 

 

kolor san marino ( z palety nowego m6 )

 

tapicerka cohiba brown

 

drewno - piano

 

felgi 20

 

Ostatnio jak byłem w IM we Wrocławiu, stała w salonie nowa M5. Czym prędzej chciałem wsiąść, poczuć ten wypas i zobaczyć co ma na wyposażeniu. Niestety bimmer był zamknięty a za szybą widniała karteczka, że auto sprzedane za bagatela 586 tyś. Była w kolorze szarym metalizowanym podchodzącym pod popiel z ciemną tapicerką i pakietem shadowline. Lista opcji wymieniona na prospekcie zbyt długa nie była ale cena wg mnie zaporowa patrząc na to jak była skonfigurowana.

Edytowane przez M-ka
http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
zradz chociaz jaki kolor i czy cos z palety Indywidual?

 

 

kolor san marino ( z palety nowego m6 )

 

tapicerka cohiba brown

 

drewno - piano

 

felgi 20

słuszny kolor dla M-ki :cool2: z tego co piszą wszędzie narazie f10 m5 rządzi,ciekawy jestem tylko czy nie jest ocięzała jak by nie było kawał auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły off-top wyszedł :) Auto świetne, jeśli ktoś szuka połączenia sportowych osiągów i praktyczności, to moim zdaniem jest to prawie ideał. Cena oczywiście zaporowa, pewnie z dobrym wyposażeniem wyjdzie około 600k PLN. Zaczyna się robić blisko do rasowych aut sportowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe M5 jako drugie auto to temat tylko dla b.majętnych osób a kolega zapewne marzył o własnym M5 więc będzie jeździł na co dzień zarówno do pracy jak i po bułki do sklepu :wink:

Uważam że tak można tylko żeby jakiś "pokemon" nie zarysował złośliwie takiego cacka parkującego podczas zakupów w markecie :nienie:

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły off-top wyszedł :) Auto świetne, jeśli ktoś szuka połączenia sportowych osiągów i praktyczności, to moim zdaniem jest to prawie ideał. Cena oczywiście zaporowa, pewnie z dobrym wyposażeniem wyjdzie około 600k PLN. Zaczyna się robić blisko do rasowych aut sportowych.

 

 

Cena wysoka, ale za nowe auto sportowe o podobnej mocy trzeba zapłacić zazwyczaj >1mln

 

Nowa 911s z dobrym wyposażenie kosztuje ok 750tys a ma 400 koni

 

Nowa panamera turbo ( 500 koni) ok 1mln - z róźnicy można kupić używane auto terenowe np merc g klasa albo gl

 

o ferrari, lamborghini już nie wspominając....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

911S 991 mimo że ma 400 koni a nie 555 jak M5 i tak będzie szybsze :wink: Nie kierujmy się tylko KM. Ja osobiście uważam że limuzyna/suv itd. z dużymi silnikami są mega fajne, i jak ktoś chce to jak najbardziej niech kupuje. Ale auta stricte sportowe to trochę inna liga jednak. Inna masa, inne przeznaczenie, bezkompromisowość.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

911S 991 mimo że ma 400 koni a nie 555 jak M5 i tak będzie szybsze :wink: Nie kierujmy się tylko KM. Ja osobiście uważam że limuzyna/suv itd. z dużymi silnikami są mega fajne, i jak ktoś chce to jak najbardziej niech kupuje. Ale auta stricte sportowe to trochę inna liga jednak. Inna masa, inne przeznaczenie, bezkompromisowość.

 

nic dodać, nic ująć :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.