Skocz do zawartości

Szum przy otwartej szybie


Michał 330xd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Dzisiaj jak wracałem z pracy przypadkiem otworzyłem tylną szybę. Zauważyłem że przy prędkości około 60km/h zaczyna dosyć głośno szumieć. Nie jest to szum ciągły tylko przerywany. Przy prędkości około 80 km/h zaczyna już dosyć głośno dudnieć tak jakby silny podmuch wiatru uderzał w szybę. Tylko że to dudnienie nie jest ciągłe tylko przerywane. Czy to jest normalne czy może mam jakiś problem?
http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bo jak jadę około 100km/h to dudni tak jak bym miał subbufer w bagażniku przy otwartej jednej szybie. Jak otworzę drugą to trochę cichnie. Przy otwartych przednich szybach nie ma aż takiego hałasu.

Czyli się nie przejmować bo ten typ tak ma? A co jest przyczyną takiego przerywanego hałasu?

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czy to Twój pierwszy samochód, że tak spytam :wink: ... przecież to normalne, że dudni jak otworzysz szybę przy takich prędkościach.. w każdym aucie dudni.

 

 

Z resztą po co otwierać szyby tylne przy 100km/h? :D :lol: :lol:

 

 

 

Pzdr.

 

O to też pytanie, po co otwierać którekolwiek przy tej prędkości, wali, dudni, ciśnienie skacze w uszach, jak w każdym aucie, norma.

Czasem mam wrażenie, że wątki i posty autora tego tematu służą nabiciu sobie jak największej ilości postów. Może to tylko moje subiektywne odczucie, jeśli tak to bardzo przepraszam. Niektórzy z braku problemów tworzą swoje nowe-te kosmiczne;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czasem mam wrażenie, że wątki i posty autora tego tematu służą nabiciu sobie jak największej ilości postów. Może to tylko moje subiektywne odczucie, jeśli tak to bardzo przepraszam. Niektórzy z braku problemów tworzą swoje nowe-te kosmiczne;) Pozdrawiam

 

Wydaje Ci się. Jak bym sobie chciał postów nabijać to bym sobie pisał odpowiedzi w każdym stworzonym temacie. Problemów sobie nie tworzę tylko pytałem czy to normalne w BMW. Np w VW passacie u mojego ojca nie ma takiego dudnienia jak się tylną szybę otworzy. Samochód mam nie pierwszy. A forum jest po to żeby sobie chyba pomagać. Jeżeli Twoje odczucia są takie że sobie posty nabijam (jakbym z tego coś miał) to nie czytaj zakładanych prze ze mnie tematów. Teraz Moim problem jest to że mnie posądzasz o nabijanie postów. Chyba sobie z tym nie poradzę i zamknę się w sobie na zawsze. :cry:

A temat sobie możecie usunąć. Jakby każdy usuwał tematy dla niego oczywiste to by nie było żadnego tematu.

A do Teleexpresu wyślijcie temat że w dieslu są świece zapłonowe :)

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam wrażenie, że wątki i posty autora tego tematu służą nabiciu sobie jak największej ilości postów. Może to tylko moje subiektywne odczucie, jeśli tak to bardzo przepraszam. Niektórzy z braku problemów tworzą swoje nowe-te kosmiczne;) Pozdrawiam

 

Wydaje Ci się. Jak bym sobie chciał postów nabijać to bym sobie pisał odpowiedzi w każdym stworzonym temacie. Problemów sobie nie tworzę tylko pytałem czy to normalne w BMW. Np w VW passacie u mojego ojca nie ma takiego dudnienia jak się tylną szybę otworzy. Samochód mam nie pierwszy. A forum jest po to żeby sobie chyba pomagać. Jeżeli Twoje odczucia są takie że sobie posty nabijam (jakbym z tego coś miał) to nie czytaj zakładanych prze ze mnie tematów. Teraz Moim problem jest to że mnie posądzasz o nabijanie postów. Chyba sobie z tym nie poradzę i zamknę się w sobie na zawsze. :cry:

A temat sobie możecie usunąć. Jakby każdy usuwał tematy dla niego oczywiste to by nie było żadnego tematu.

A do Teleexpresu wyślijcie temat że w dieslu są świece zapłonowe :)

 

Ok, piona i bez spięć:) to tylko moje wrażenie, nie musisz się gniewać, jeszcze nie dawno pamiętam jak stworzyłeś temat coś o głupim pytaniu i pytałeś jak cytować na forum czyjeś wypowiedzi, wystarczyło się rozejrzeć aby to znaleźć, potem używać opcji podglądu, ale Ty przy tej okazji nasiekałeś 10 postów więc nie dziw się, że tak pomyślałem. Przepraszam Cię, a resztę za OT:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Skoro założyłem temat o cytowanie to znaczy że mimo rozglądania się nie wiedziałem jak cytować. Ale znalazł się ktoś uprzejmy, już nie pamiętam kto i napisał jak się cytuje. Później temat został zamknięty i nikt z tego problemów nie robił.

Zamknął bym ten temat ale nie wiem jak :D

A tak nawiasem. Czy są jakieś korzyści (może majątkowe) za założone tematy i posty? :lol:

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro założyłem temat o cytowanie to znaczy że mimo rozglądania się nie wiedziałem jak cytować. Ale znalazł się ktoś uprzejmy, już nie pamiętam kto i napisał jak się cytuje. Później temat został zamknięty i nikt z tego problemów nie robił.

Zamknął bym ten temat ale nie wiem jak :D

A tak nawiasem. Czy są jakieś korzyści (może majątkowe) za założone tematy i posty? :lol:

tak, są, poszukasz-znajdziesz odpowiedź. Musisz tylko w końcu użyć szukajki i nie będziesz musiał pisać ~100postów miesięcznie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam wrażenie, że wątki i posty autora tego tematu służą nabiciu sobie jak największej ilości postów. Może to tylko moje subiektywne odczucie, jeśli tak to bardzo przepraszam. Niektórzy z braku problemów tworzą swoje nowe-te kosmiczne;) Pozdrawiam

 

Wydaje Ci się. Jak bym sobie chciał postów nabijać to bym sobie pisał odpowiedzi w każdym stworzonym temacie. Problemów sobie nie tworzę tylko pytałem czy to normalne w BMW. Np w VW passacie u mojego ojca nie ma takiego dudnienia jak się tylną szybę otworzy. Samochód mam nie pierwszy. A forum jest po to żeby sobie chyba pomagać. Jeżeli Twoje odczucia są takie że sobie posty nabijam (jakbym z tego coś miał) to nie czytaj zakładanych prze ze mnie tematów. Teraz Moim problem jest to że mnie posądzasz o nabijanie postów. Chyba sobie z tym nie poradzę i zamknę się w sobie na zawsze. :cry:

A temat sobie możecie usunąć. Jakby każdy usuwał tematy dla niego oczywiste to by nie było żadnego tematu.

A do Teleexpresu wyślijcie temat że w dieslu są świece zapłonowe :)

 

Ok, piona i bez spięć:) to tylko moje wrażenie, nie musisz się gniewać, jeszcze nie dawno pamiętam jak stworzyłeś temat coś o głupim pytaniu i pytałeś jak cytować na forum czyjeś wypowiedzi, wystarczyło się rozejrzeć aby to znaleźć, potem używać opcji podglądu, ale Ty przy tej okazji nasiekałeś 10 postów więc nie dziw się, że tak pomyślałem. Przepraszam Cię, a resztę za OT:)

 

Witam moje zdanie tez takie jest niestety kolega lubi nabijac posty wystarczy przeczytac jego wypowiedzi nie dajace zadnej konkretnej wypowiedzi i do tego powtarzajace sie a co do passata mialem okazje jezdzic i tez dudni zreszta jak w kazdym innym aucie z otwarta tylnia szyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest po to żeby sobie pomagać :-)

Ja się miło bardzo rozczarowałem forum BMW-klub.pl.

Jak na razie najlepsze na jakim miałem okazje się zarejestrować.

Na forum Forda ludzie olewali posty a na Alfy Romeo wyrzucili mnie jak napisałem że większość alf na allegro to szroty :-).

Dla niektórych temat "dudnienia" może być głupi a na przykład moim zdaniem najgłupsze tematy to tematy typu "Jaki olej" , "jak płyn do chłodnic" itp.

Ja ostatnio zostałem zapytany przez osobę którą sobie bardzo cenie który pedał w moim automacie to hamulec :-).

Różne ludzie mają pytania :-)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Proponuje mnie zlinczować publicznie a moje auto obrzucić kamieniami za to że się zapytałem czy o normalne :cry2:

Czyli mam rozumieć że osoby które mają ponad 1000 postów sobie je specjalnie nabijają? Według KreniO chyba tak jest.

Proponuję już zamknąć ten temat bo do niczego nie prowadzi. Odpowiedź czy to dudnienie jest normalne w końcu otrzymałem.

A specjalnie dla "czykryszard" moje wypowiedzi będą od dzisiaj maksymalnie konkretne.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje mnie zlinczować publicznie a moje auto obrzucić kamieniami za to że się zapytałem czy o normalne :cry2:

Czyli mam rozumieć że osoby które mają ponad 1000 postów sobie je specjalnie nabijają? Według KreniO chyba tak jest.

Proponuję już zamknąć ten temat bo do niczego nie prowadzi. Odpowiedź czy to dudnienie jest normalne w końcu otrzymałem.

A specjalnie dla "czykryszard" moje wypowiedzi będą od dzisiaj maksymalnie konkretne.

 

Według KreniO tak nie jest:) nie zwróciłem uwagi tym co mają ich i więcej, zwróciłem uwagę tylko na Ciebie bo od miesiąca obserwuje Twoje tematy i posty:) Ja mam niewiele postów a jestem na forum ponad rok, ale ja dużo szukam, nie tylko na tym forum, dlatego że nie chce śmiecić/wygłupiać się, wiem że forum jest do rozwiązywania problemów itp ale czasem minimum wysiłku nie tylko na tym forum i znasz odpowiedź, a jak nie to dopiero forum.

Zerknąłem tylko na Twoje posty, na niektóre pytania uzyskasz odpowiedzi szukajć w google, lub telefonicznie. Prosto od specjalisty,jak koszta i sposób renowacji felg, też to robiłem i nie zakładałem tematu:) Jaki olej i filtry wybrać też dowiedziałem się z forum nie zakładając nowego tematu jak Ty:) nie cytowałem 10 postów żeby się nauczyć to robić, rozumiem że każdy ma prawo nie wiedzieć, też się uczyłem korzystać z forum i jakoś nauczyłem się też szukać i odziwo znajdować:) Ostatni raz pisze w tym temacie bo wyszło że kogoś zniechęcam do forum. Dla mnie piszcie ile chcecie, ale potem nowi, przyszli forumowicze utoną w tych informacjach-jak będzie kupe tematów bez sensu lub po prostu takich samych. Pozdro. PEACE:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KreniO napisał: Ostatni raz pisze w tym temacie bo wyszło że kogoś zniechęcam do forum. Dla mnie piszcie ile chcecie, ale potem nowi, przyszli forumowicze utoną w tych informacjach-jak będzie kupe tematów bez sensu lub po prostu takich samych. Pozdro. PEACE:)

I tutaj chyba podepne sie do tematu ale w innym celu. Otóz na naszm forum jest wiele postów, tematów, z których nic nie wynika. Ktoś o coś zapyta, jest kilka stron roznych odpowiedzi, ale nie ma końcowego opisu usunięcia usterki. Co z tego, że uzyje "szukaczki" przeczytam kilka stron w temacie a i tak nie ma w nim rozwiazania a forumowicz, który poradzil sobie z usterka nic o tym nie mówi. Proponowalem "modowi" aby wprowadzic koniecznosc opisu (dla zakladających temat) sposobu usuniecia usterki. Wtedy zakończone tematy nabiora sensu. Przed BMW nalezałem do forum audi a3, a tam powielanie postow oraz brak opisu usuniecia uterki bylo stanowczo egzekwowane przez co istnieje tam wielki porzadek. Moge jedynie prosic wszystkich forumowiczow o opisanie sposobów usuniecia usterek w założonych przez siebie tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj chyba podepne sie do tematu ale w innym celu. Otóz na naszm forum jest wiele postów, tematów, z których nic nie wynika. Ktoś o coś zapyta, jest kilka stron roznych odpowiedzi, ale nie ma końcowego opisu usunięcia usterki. Co z tego, że uzyje "szukaczki" przeczytam kilka stron w temacie a i tak nie ma w nim rozwiazania a forumowicz, który poradzil sobie z usterka nic o tym nie mówi. Proponowalem "modowi" aby wprowadzic koniecznosc opisu (dla zakladających temat) sposobu usuniecia usterki. Wtedy zakończone tematy nabiora sensu. Przed BMW nalezałem do forum audi a3, a tam powielanie postow oraz brak opisu usuniecia uterki bylo stanowczo egzekwowane przez co istnieje tam wielki porzadek. Moge jedynie prosic wszystkich forumowiczow o opisanie sposobów usuniecia usterek w założonych przez siebie tematach.

 

 

Zgadzam się z Tobą, bardzo dobry pomysł, czasem ktoś coś poruszy i temat się urywa. Problem będzie na pewno z tym, że nie z każdą usterką, nie z każdym problemem można sobie poradzić do końca. Dlatego nie zawsze w tematach są rozwiązania, bo usterki są ogólnie różne, bywają podobne, są różne ich przyczyny i rózne rozwiązania, czasem coś tylko niweluje problem a nie rozwiązuje więc na pewno będzie ciężko komuś decydować czy problem został rozwiązany czy nie. Bo będą jakieś wskazówki od użytkowników i dla jednych będzie to już dużo a dla innych nic:) Tak czy siak założenie jest b.dobre. Tak powinny kończyć się konkretne tematy, ale nie każdy temat dotyczy też rozwiązania usterki, ale jakiegoś podsumowania z postów tego co najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
A może przestaniecie OFFtopować i wrócicie do istoty tego wątku wreszcie ??

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może przestaniecie OFFtopować i wrócicie do istoty tego wątku wreszcie ??

 

offtopować na pewno przestaniemy, tylko tutaj nie ma co wracać do istoty wątku. Już jest wyczerpany, że tak napisze:) autor wątku wyraził zgodę na jego zamknięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Też się z tym zgadzam. Jakbym na pytanie "czy takie dudnienie jest normalne" otrzymał prostą odpowiedź że to normalne i tak ma być to by nie było żadnych problemów. Ale nie którzy musieli się powymądrzać i z krytykować.

Ja kolegi który pytał czy w dieslu są świece zapłonowe nie krytykowałem i się z niego nie śmiałem i nie posądzałem że sobie posty nabija takimi pytaniami. Bo nie każdy musi wszystko wiedzieć. A od zadawania pytań właśnie chyba jest to forum a nie google.

Mam prośbę do administratora żeby usunął ten temat.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.