Skocz do zawartości

e90 320D Czy to dogrzewanie silnika?....


Matias-e90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy, mam pytanko. Ostatnio podczas czyszczenia interculera, zaworu EGR itp co około 2 godziny coś mi sie w aucie włączalo jakby jaka pompka...jakby jakas grzalka...nie moglem zlokalizować tego co i gdzie ale cos sie wlacza:) Czy ktoś sie spotkal z czyms takim?Dzisiaj rano sprawdzalem olej jak auto stalo w garazu, owtorzylem maske i po 2 minutach znowu cos tam sie wlaczylo.....Dodam ze nie mam webasto bo nie mam pilota, ani zadnej rurki odprowadzającej spaliny jak w poprzedniej E46...Dzieki za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Mam tak samo wiec mozesz byc pokojny. Prawdopodobnie to pompa paliwa albo cos w ten desen tak dzwiek jak by sie cos przelaczalo, raz nawet widzialem co to ale zapomnialem w ktorym to miejscu ale u mnie ( silnik n47) jakos z przodu to bylo

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalnie każdy tak powinien mieć spróbuj podejść do auta gdy jest zamknięte i spróbować otworzyć klapę bagażnika powinieneś usłyszeć znowu taki dźwięk jak by sie coś włączało i jak sie nie mylę zapali się przycisk START STOP ENGINE , Ten typ tak ma :D to żadne dogrzewanie po prostu samochód nafaszerowany elektroniką :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.