Skocz do zawartości

nieznana ikonka


Wetka

Rekomendowane odpowiedzi

może tu mi ktoś pomoże przed kupnem auta chciałbym się dowiedzieć jak dokładnie i szczegółowo wchodzimy w opcje gdzie pokaże wartość do wymiany dpf-u i jak dokładnie wygląda kontrolka tego wskazania ? Potrzebuje te informacje gdy dzwonie i pytam o auto bądź jadę obejrzeć bardzo proszę o pomoc ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może tu mi ktoś pomoże przed kupnem auta chciałbym się dowiedzieć jak dokładnie i szczegółowo wchodzimy w opcje gdzie pokaże wartość do wymiany dpf-u i jak dokładnie wygląda kontrolka tego wskazania ? Potrzebuje te informacje gdy dzwonie i pytam o auto bądź jadę obejrzeć bardzo proszę o pomoc ...

 

witam

nie patrz na kontrolki ani ile pokazuje do wymiany kazdy moze sobie kasowac inspekcjie bardzo latwo zobacz sam

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw stary, możliwe jest , że założyli Ci go odwrotnie ?

dzieki kolego juz wszystko dobrze bawilem sie z tym od wczoraj i co sie okazalo filtr byl do dupy zalozylem stary i wszystko wrocilo do normy tak ze jak bede kupowal to tylko manna

ten byl HENGST oddalem i czekam na manna

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

również się podłączę

ta ikonka od silnika to kiedy się zaświeca,

jak włączę stacyjkę to pojawiają się wszystkie żółte ikony i po chwili gasną, włączona pozostaje tylko ta od spalin, gaśnie po rozruchu silnika. Czy to jest tak jak powinno.

a

jeżeli od razu włączę silnik to ikonka nie zapala się wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam skodę octavie ale tam nic chyba nie ma takiej kontrolki, BMW 320d e90 mam od soboty, kiedyś miałem civca ale nie pamiętam jak się zachowywała ta kontrolka, chyba była
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mialem przeprawe z kontrolka w kstalcie silnika, pierwszy blad to ze preplywomierz,kupilem wymienilem ,dalej to samo bylo a przeplywomierz nowy juz zostal. Drugi blad wykazal ze to kolektor ssacy,zaciely sie klapki,wymienilem chyba ok 1400l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pytanie

czy to jest poprawnie

ikonka silnika po włączeniu elektryczności zaświeca się na pomarańczowo i nie gaśnie

po włączeniu silnika gaśnie i nie zapala się podczas jazdy

brak w idrve, info o samochodzie, komunikatów o błędach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Miałem taki sam problem z tą kontrolką i udało mi się go rozwiązać. Kontrolka zapaliła mi się w trasie po przejechaniu ok 200 km , ale co najdziwniejsze nic nie działo się z silnikiem.

Tydzień temu zaprowadziłem auto do mechanika , który wymienił mi odmę i filtr powietrza. Skasował też błąd. Jenak po przejechaniu ok 20 km kontrolka znowu się zapaliła i tu najdziwniejsze auto zaczęło mulić na wolnych obrotach jak by ktoś mu odebrał moc.

 

Zaprowadziłem auto po kilku dniach jeżdżenia do drugiego mechanika. Ten przeczyścił przepływomierz i skasował błąd. Auto znów ma moc i jeżdżę już 2 dni a po błędzie ani śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMC o ile dobrze kojarzę. Rzecz w PL nie działająca i prędko nie będzie. U południowych sąsiadów i w całej Europie działa.

 

 

http://technowinki.onet.pl/inne/wiadomosci/tmc-nareszcie-wkracza-do-polski,1,3213861,artykul.html :lol: :lol: :lol: :lol: wejdzie? :D Heheh coś nie bardzo.

 

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie dziwne, że to TMC bo z tego co kojarzę to mam wyłączone. A ta ikonka czasem się pojawia a czasem nie - samoistnie. Wydawało mi się, że ikonka TMC to po prostu napis "TMC" na tym dolnym pasku. Sprawdzę jeszcze później
http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie :shock: niby miało ale wiesz jak to u nas jest :).

 

Juz sobie to wybrazam.

 

Tu dramat, lepiej nie jechac tedy. Moze tu? Aaaa nie tu tez dramat. To tu? Tu to jest dopiero masakra! TMC by tego nie ogarnelo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już temat został odgrzany to wiecie może jak to w końcu jest z ta kontrolka o kształcie silnika (spaliny). U mnie jak włożę kluczyk klikne przycisk start, zapalają sie wszystkie kontrolki i gasną, a zostaje jedynie ten silnik i reczny, odpalam i kontrolka silnika gaśnie, tak ma być? Czy może wie ktoś co powinienem sprawdzić? Moje E90 320D mam od wczoraj i slabo jeszcze ogarniam...

Będę wdzięczny za wszelkie informacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.