Skocz do zawartości

oklejanie folią naszych bemek


esselu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, zastanawiam się nad oklejeniem mojej buni [kolor biała perła z carbonową maską i dachem]. Czy ktoś z Was robił coś takiego, czy jest sens, czy wiąże się to z uszkodzeniem auta przez kniotków w firmie wykonującej taka usługę, no i na koniec ile wynosi koszt tej rozpusty :) ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił to m. in. kolega TUDM, możez do niego napisać (widziałem auto na żywo i wygląda to wielce ciekawie). Na zlocie e46fest firma zajmująca się oklejaniem prezentowała taką operację na żywo i nie widziałem tam żadnej niebezpiecznej inerencji w auto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Moje auto prwdopodobnie w przyszlym tygodniu idzie na oklejanie - kolor bialy mat lub blyszczacy ( jeszcze nie zdecydowalem) i czarny blyszczacy dach + kilka szczegółów w carbonie , widzialem wersje e90 czarny mat i wygladalo ciekawie tylko trzeba myc szamponami dla dzieci bo ponoc jako jedyne nie zawieraja amoniaku O_O

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i na koniec ile wynosi koszt tej rozpusty ?

Jutro spytam kolegi ktory handluje karbonem(sciaga cale bele z Tajwanu) :) wiec dam znac ile to u niego kosztuje.

Ja bede oklejal karbonem kilka drobnych elementow w A-klasie(kolega zrobi mi to za friko w ramach reklamy produktu :D) poniewaz w MB chcieli zaoszczedzic na materialach i okleili np.ramki w dzwiach jakims gownianym materialem ktory sie odkleja :shock:

Pzdr,Kwiatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Oklejanie folią całego autka to koszt miedzy 2000-4000zł zależy jaki kolor/fakture będziesz sobie życzył i jakie trudności/jak duże autko będzie.

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadacie się że widzieliście, że będziecie robić..., bardziej swoje pytania kierował bym do os. które już miały z tym do czynienia tzn; np: czy detale, klamki, oświetlenie, szyberdach są demontowane? Jak to wygląda z drugiej str tzn czy łatwo jest to usunąć i czy lakier nie jest cały w kleju ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka folia wytrzymuje ok. 6-7 lat naklejona na samochodzie. Wydaje mi się że samemu zrywać takiej foli nie ma co , jedynie w zakładzie .

Ważne żeby nie cieli ci folii na samochodzie , żeby pózniej po oderwaniu foli nie było widać śladów od nożyka .

Jezdziłem chwilkę audi s8 2008 rok oklejona na białą perłę z czarnym dachem , zero problemów nawet przez myjnie automatyczną przechodzi bez problemu .

Lakier pod folią nie powinien się zniszczyć ( wyblaknąć ) lakieru stan powinien być bez zmian .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Jesli ktos z Szanownych kolegow zdecydowalby sie na karbon moj kolega na dana chwile ma czarny,srebrny i za niedlugo ma byc tez kameleon(mieni sie pod wplywem swiatla)

Cena w granicach 80zl byc moze nawet mniej za m2 czarnego i srebrnego,kameleon cena jeszcze nie ustalona.Ten sam karbon pracownik kolegi sprzedaje na allegro po 150-160 zl

Jezeli ktos bylby zainteresowany moge dac namiar na jego firme.

Pzdr,Kwiatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeśł zdecydowałbym się na taką opeację, to powierzyłbym auto komuś kto ma doświadczenie w tej branży, ale do Kobierzyc mam kawałek drogi :) (mówię tu o www.zmianakoloruauta.pl), wśród prac, które wykonali jest X6 z Lublina, widziałem to auto z bliska i wygląda rewelacyjnie :shock:, są jakieś firmy godne poelcenia bliżej Lublina?

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny mat?

A wiec specjalnie sie przejechalem dzis do kolegi zeby Was w blad nie wprowadzac :)

Czarnego karbonu sa dwa rodzaje blyszczacy i powiedzmy matowy ale jak dla mnie nie jest to do konca na 100% mat.

Kolega mowi ze to jest karbon wiec nigdy nie bedzie mat na 100% niemniej jednak wyglada ok.Ma tez rozne folie :)

Kwiatek1901 podaj mi namiar na Twojego kumpla.

Firma kolegi nazywa sie AZ CARPOINT (dystrybutor na Polske carpointa) i miesci sie w Bialymstoku.Wlascicielem jest Zdzisiek Biernacki i siedzi w branzy okolo 20 lat.Jest to niesamowicie konkretny facet ktory gowna nie wcisnie:wink:Mozecie sie smialo powolac na mnie :) +48 691 663 475

Pzdr,Kwiatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowawszy

Nie za ma co :wink:

Zdzichu nawet jezeli czegos nie ma jest to w stanie sciagnac na specjalne zamowienie w rozsadnej cenie :wink:wystarczy go tylko spytac o konkretna rzecz :)

Dla mnie tarcze i klocki Rotora :cool2: sciagnal ze stanow w ciagu 7 dni gdzie koledzy czekali nawet po pare miesiecy :8)

Pzdr,Kwiatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.