Skocz do zawartości

[E87] Hamulec ręczny/Mieszek


piachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Znalazł ktoś gdzie można kupiś sam orginalny mieszek skórzany. Wymieniłem w swoim biedaku listwy na M pakietowe metalowe i teraz ten mieszek który był wygląda jak kwiatek przy kożuchy. Nie chce kupić tego z perforowana skórą bo kierownice mam z gładkiej, kupiłem gałkę M z takiej samej jak kierownica gładkiej skóry i wygląda super ale niestety w ASO samego mieszka nie da się kupić. Znalazłem na realoem taki mieszek nr kat 25167570530 ale czy to sie da wpakować do mojego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mieszki w 1 ze skrzynią manualną są takie same. Niezależnie od tego czy to coupe, cabrio, 3d czy 5d. Ja mam na zbyciu fabryczny mieszek, bo mi pozostał po zmianie gałki. Jeśli chcesz mieć fabryczny mieszek, to w salonie powinno się go dać kupić. Inna sprawa jest ze sportową gałką zmiany biegów i M Pakietem, bo tam mieszek jest jakby zespolony z gałką.

E30, E36, E60, E87, F48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mieszki w 1 ze skrzynią manualną są takie same. Niezależnie od tego czy to coupe, cabrio, 3d czy 5d. Ja mam na zbyciu fabryczny mieszek, bo mi pozostał po zmianie gałki. Jeśli chcesz mieć fabryczny mieszek, to w salonie powinno się go dać kupić. Inna sprawa jest ze sportową gałką zmiany biegów i M Pakietem, bo tam mieszek jest jakby zespolony z gałką.

Czyli myślisz że wszystkie mieszki są takiej samej nazwijmy to wysokości bo głównie o to mi chodzi i te z wersji VFL i FL . Daj spokój z tym ASO więcej się dowiaduję od was niż od tych gości z ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja wymienialem galke na m pakietowá ale zostawile oryginalny mieszek, tzn te samá skore jaka byla z oryginalnym mieszkiem, ta z m-pakietu miala inny kolor i inna fakture dlatego wolalem zostawic ori.Trzeba bylo tylko troche podlubac przy galce ale wszystko da sie rozevrac na czesci pierwsze.

Powodzenia z modyfikacjá.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Wszystkie mieszki w 1 ze skrzynią manualną są takie same. Niezależnie od tego czy to coupe, cabrio, 3d czy 5d. Ja mam na zbyciu fabryczny mieszek, bo mi pozostał po zmianie gałki. Jeśli chcesz mieć fabryczny mieszek, to w salonie powinno się go dać kupić. Inna sprawa jest ze sportową gałką zmiany biegów i M Pakietem, bo tam mieszek jest jakby zespolony z gałką.

 

Generalnie to w nowszych 1 nawet najbardziej ordynarna gumowa galka z zupelnie podstawowej wersji jest juz zintegrowana z mieszkiem:

http://allegro.pl/bmw-galka-zmiany-bigow-mieszek-e81-e87-e82-e88-i1690295940.html

Natomiast jak juz zostalo napisane istnieje mozliwosc rodzielenia galki od mieszka.

U siebie zmienilem taka podstawowa galke z mieszkiem jak na powyzszej aukcji na ta 'sportowa' z chromowana galka i chrom ringiem - w wolnej chwili zerkne czy jest jakas roznica w mieszkach w kontekscie uzytych materialow / jakosci.

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Zasłużeni forumowicze
Takie male odgrzanie kotleta :D

 

Jak zdjac sam uchwyt z recznego??

 

 

viewtopic.php?f=161&t=155134

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Bez problemu można podstawowy jest plastik+ cerata M pakietowy jest cały skórzany. Wyjąc z tunelu jak w instrukcji pociągnąć rączkę i założyć odwrotnie. Przed założeniem dobre jest troszeczkę odgiąć skrzydełka z boku metalowej rurki -nowy uchwyt nie będzie latał. Wszystko widać jak zdejmiesz uchwyt zorientujesz się o czym piszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.