Skocz do zawartości

Gdzie skasować bład nie oryginalnego xenona na śląsku ?


Marks2004

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny hidowiec na Polskich drogach :( lepiej śmigaj z błędami bo duże są szansę że policja zmusi cię do zmiany na zwykłe zaróweczki zabierając ci dowodzik rej .

A tak odpowiadając na pytanie na allegro masz sprzęcik który montuje się przy przetworniach i nie pokazuje błędów . Kasowanie ci nic nie da bo za chwilkę znowu wyskoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolejny hidowiec na Polskich drogach :( lepiej śmigaj z błędami bo duże są szansę że policja zmusi cię do zmiany na zwykłe zaróweczki zabierając ci dowodzik rej .

A tak odpowiadając na pytanie na allegro masz sprzęcik który montuje się przy przetworniach i nie pokazuje błędów . Kasowanie ci nic nie da bo za chwilkę znowu wyskoczy

 

No to mu doradziłeś :cool2: jak mu zabiorą dowód to jego sprawa kolego. Nic nie montuj przy żadnych ksenonach, wystarczy podłączyć laptopa z ncs expert zczytać LCM i zmienić wpis o sprawdzanie żarówek świateł długich. 10 min. roboty i do 50 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

A nie wpadłeś na to , że kolega np, zrobil to samo co ja tylko wsadził ORI lampy z ORI zarówkami i ORI przetornicami i chce to po prostu zakodować?? Musisz się od razu od HID-owców wyzywać ??

 

 

Pomyślunku troszkę kolego, najpierw się dowiedz co i jak a potem "BRYLUJ" elokwencja i marnym dowcipem.

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wpadłeś na to , że kolega np, zrobil to samo co ja tylko wsadził ORI lampy z ORI zarówkami i ORI przetornicami i chce to po prostu zakodować?? Musisz się od razu od HID-owców wyzywać ??

 

 

Pomyślunku troszkę kolego, najpierw się dowiedz co i jak a potem "BRYLUJ" elokwencja i marnym dowcipem.

 

Dołożony xenon , nie uznawał bym tego jak oryginalny ! . Jestem przeciwny xenon HID bez soczewki , i będę to tępił jak jeden z drugim nie widzi , jak oślepia innych . Tylko myśli o sobie . :duh: nie mowie ze Marks2004 tak właśnie zrobił . Ale po jego opisie na to wychodzi , to jest właśnie to że nie umieją zakładać tamatów i dokładnie opisywać o co chodzi . Tylko po 5 czy 10 poście wychodzi dopiero "aaa chodziło ci o ..." . Bo zakładając temat ciężko jest napisać mam takie i takie lampy , to i to zamontowane , może coś jeszcze potrzebuje , gdzie zakodować itd. W zakładaniu nowych tematów nie ma ograniczeń do tylko jednej linijki . Sam dokładałem do swojej "jedynki" fabryczny xenon . Oryginalne kompletne lampy , modułu , przełącznik , poziomowanie i programowanie . Jak nie wiedziałem czegoś pisałem o problemie i na jakim etapie montażu jestem .

 

Jeżeli kolega dołożył by fabryczny xenon to napewno chwalił by się jak ty przy każdym wyrazie że ma ORI :) .

Jak masz oryginalne lampy z xenoem to nie musisz nic dokładać tylko kodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam ori xenony z bmw e90 kupiłem je bez przetwornicy i żarników d1s chciałem przyoszczędzić i założyłem hid ale nie pasuje mi to chce zrobić tak jak jest w ori czyli ori przetwornica i żarnik d1s ! jak narazie wpakowanego mam tam hida na d2s ale czasem sie nie zapala jeden albo drugi i postanowiłem przed zimą zrobić tak jak sie "należy" czyli do moich oryginalnych lamp założyć ori przetwornice i żarniki + programowanie to mi wystarczy chce po prostu nie mieć błędu i żeby xenon odpalał sie tak jak należy :) rozumiesz ? tym razem sie pomyliłem w e90 hid nie zdaje egzaminu tak jak w e46 może mniej elektroniki i tam było ok ale tam też używałem ori lamp nie kupuje nigdy Depo sonarów itp wynalazków zawsze robię tak jak ma wyglądać w ori a po prostu pakowałem tam hida co w e90 jest błędem bo chyba że przetwornice Hid za 900zł podobno nie pokazują błędu ale ja już nie chce sie w to bawić i chce mieć jak w ori ;) a pytanie dotyczy gdzie mogę na śląsku usunąć błąd jak już dokupię sobie przetwornice i żarniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeden przewód co prowadzi do przetwornicy żeby ją zasilić i jest jeden co prowadzi z przetwornicy do żarnika wiec mam chyba w zasadzie komplet wystarcy mam nadzieje kupić przetwornice i żarniki tylko teraz gdzie najtaniej bo jak narazie widze po 300zł za sztukę przetwornice i 95zł za żarnik ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej e87 wkładałem kompletny oryginalny xenon , kompletne lampy , przełącznik , moduł oświetelnia oraz poziomowanie . Brakuje jeszcze sprysków ale na to przyjdzie czas ;) . U mnie do lamp należało doporawdzić drugą masę do kostki lamp , ponieważ lampy nie świeciły , ringi też nie świecą po podłączeniu kostki do lampy . Przewody od ringów należało podłączyć osobno . Tak wyglądało w jedynce , i tak samo może być w e90 bo instalacja dużo się nie różni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem ori lampy i mi wszystko świeci tzn ringi , długie i kierunek wiec tylko xenon jeszcze hid który zamontowałem świeci ale wariuje czyli raz prawy albo lewy albo oba taki toto lotek :D wiec postanowiłem zadbać o ori przetwornice i żarniki i będzie już ok no i jeszcze tylko ten błąd i będzie cacy jak chce ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.