Skocz do zawartości

Emblemat "4,8 Xdrive"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kolega rok temu kupił X5 e70 z silnikiem 4,8 ale w zamówieniu zaznaczył opcje o zrezygnowanie z emblematów na karoserii. Teraz chciałby dokupić ten emblemat ponieważ uważa że fajnie jest pochwalić się prawie 5-cio litrowym V8. Dlatego chciałem zapytać czy wie ktoś gdzie mógłbym kupić taki emblemat ? Szukałem na allegro ale znalazłem tylko "X5"... Być może w sklepie z akcesoriami w salonie BMW coś takiego znajde ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolega rok temu kupił X5 e70 z silnikiem 4,8 ale w zamówieniu zaznaczył opcje o zrezygnowanie z emblematów na karoserii. Teraz chciałby dokupić ten emblemat ponieważ uważa że fajnie jest pochwalić się prawie 5-cio litrowym V8. Dlatego chciałem zapytać czy wie ktoś gdzie mógłbym kupić taki emblemat ? Szukałem na allegro ale znalazłem tylko "X5"... Być może w sklepie z akcesoriami w salonie BMW coś takiego znajde ?

 

www.realoem.com, znajdujesz numer części i zamawiasz w ASO. ew. możesz po prostu zapytać w ASO nie znając numeru, powinni ci znaleźć i zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Daj spokój z allegro. BMW na szczęście to marka, która jest droga w zakupie jako samochód, ale tania jako akcesoria i części. Takie pierdoły wszelkie kosztują niewiele i nie warto się bawić w używki itd, bo handlarze za wszystko wołają 50-100 zł nawet jak to w ASO kosztuje 20 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
BMW na szczęście to marka, która jest droga w zakupie jako samochód, ale tania jako akcesoria i części.

 

To powodzenia... :mrgreen:

 

Emblemat owszem śmieszny pieniądz i to najlepiej w aso ale jak kupowałem do swojej cały tunel środkowy, popielniczkę przednią, listwy, i rączki bo już miałem nie dość że porysowany tunel to podrapane rączki a używek to ja nie uznaje to dziękuję...już tak tanio nie jest a to nie wszystko bo parę jeszcze ładnych rzeczy kupiłem w aso żebym miał w środku jak w nówce :mrgreen:

 

A na allegro to masz racje bo nie ma się co oszukiwać głównie sprzedają wieśniacy co mają części z rozbiórek i myślą że wszystko co ma znaczek bmw kosztuje nie wiadomo ile :mrgreen:

http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To zobacz ile te same rzeczy co kupowałeś kosztują w Toyocie, Renault i innych "tanich" firmach. ;) BMW jak na markę premium, która ma naprawdę drogie auta, ceny części ma zupełnie rozsądne, podobnie zresztą jak Mercedes.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.