Skocz do zawartości

Pamięć foteli jak wprowadzić?


epul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Panowie i Panie. Potrzebuję porady jak wprowadzić własne ustawienia w pamięć fotela. Mam fotel z trzema ustawieniami i czerwonym przyciskiem MEMORY. Jak nacisnę cokolwiek to fotel się ustawia pod poprzedniego właściciela. Jak wygasować ustawienia i wprowadzić swoje. Proszę o poradę i z góry dziękuję. :P

E32 740i shadowline 93 http://bibainfo.pl/pub/91/193/208/103/2011/07/29/222713/7346/sygnatura.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś skopcone w fotelu bo ta metoda nie działa. Jak wcisne guzik memory to on nie swieci, a fotel zaczyna już żyć swoim życiem (USTAWIA SIĘ SAM)
E32 740i shadowline 93 http://bibainfo.pl/pub/91/193/208/103/2011/07/29/222713/7346/sygnatura.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

U mnie przestała działać pamięć wszystkiego.

Ustawie sobie lusterka, fotel, kierownice (X5 E53 2002r), w fotelu kierowcy wciskam czerwone M, świeci się, później naciskam 1 (lub 2 lub 3) i nic... M świeci się nadal, tak jakieś kilka sekund i gaśnie. Nic się nie zapamiętuje...

Od czego powinienem zacząć? Czy rozładowany akumulator i jego ładowanie mogło uszkodzić moduł komfortu? Bo zaczęło się to dziać właśnie od tego incydentu :(

Gdzie jest moduł komfortu i jaki koszt jego wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

a jestes pewien ze to modul komfortu?

moze jest klopot z wlacznikiem? przyciski siadly np.

masz X5 a to jest dzial e32 i pamiec moze byc i pewnie jest roznie rozwiazana w tych autach, ja mam u siebie pamiec i czasem przycisk memory nie chce sie wlaczyc, musze go kilka razy pomeczyc zeby sie podswietlil.

jezeli juz chcesz szukac przyczyny to raczej w module pamieci fotela, a nie w komforcie

co do kosztow, to rzuc okiem na serwisy aukcyjne i dowiesz sie jaki koszt modulu (jezeli okaze sie ze to jego wina) instalacja prosta jak konstrukcja cepa, wypinasz uszkodzony i wpinasz dobry, dla pewnosci na odlaczonym aku

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.