Skocz do zawartości

Pompa paliwa ??


bmwkamikaze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów mam taki problem od wczoraj. Wczoraj jak jechałem na stacje na oparach gazu oraz benzyny to jakoś dojechałem i nie było brakło przed oraz benzyny było tyci i zatankowałem i nie chciał zapalić nic he-łatałem go raz drugi patrze spali dwa razy bezpiecznik raz a potem drugi nowy no i nie udało mi się go odpalić dzisiaj dostałem się do pompki paliwa i jak brałem na zapłon to jej nie słychać było i ją w końcu wyjąłem i włączyłem zapłon a ona ani mrr ?? co jest?? :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ubita pompa, musisz wiedzieć, że pompa pracuje cały czas jak pracuje silnik. Więc jak jeździłeś na gazie bez benzyny to normalne, że pompa się zatarła. Albo będziesz miał zawsze zatankowane przynajmniej 15L, albo musisz dorobić sobie przełącznik do wyłączania pompy podczas jazdy na gas.
pozdrawiam Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tez mam podobne problem i zarazem pytanie (m30b25)

kiedy pompa paliwa zaczyna podawac wache ??

jak wlaczy sie zaplon czy jak zacznie sie krecic rozrusznikiem.

bo u mnie tez cos nie slychac pompy i nie ma paliwa. sciagnolem przowod doprowadzajacy paliwo kolo kolektra sacego a tam susza. jak sie kreci rozruchem susza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego te pompki są bardzo wrażliwe na brak paliwa,ja już to wiem z doświadczenia bo 2 ubiłem i teraz aktualnie nie mam działającej po przekręceniu zapłonu powinna od razu pompować bynajmniej jak ostatnio wymieniałem to tak u mnie było
Nie maszyna a technika zrobi z Ciebie zawodnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpiecznik ma nr 23 z przekaznik to scisne i zobacze czy pompa chodzi jak nie to wyciagam ja i sprawdzam na krotko bo widze ze tam sa dwa+ wiec nie che popierdzielic czegos. jeszcze zobacze czy jest przelot w przewodach paliwa. moze tam cos sie dostalo jakis syf .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.