Skocz do zawartości

318ci jak podłączyć oświetlenie na nogi


icotynato

Rekomendowane odpowiedzi

Być może w twoim aucie takie podświetlenie było fabryczne u mnie nie stąd post.

A nie było w komplecie jeszcze dwóch ultrafioletek pod klamki

Grzechusk: ani ja ani większość osób na forum nie gustuje w wiejskim tuningu także nie polecaj tego na forum bo to aż w oczy razi. I swoje diody i czaszki zostaw na swój użytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może w twoim aucie takie podświetlenie było fabryczne u mnie nie stąd post.
A nie było w komplecie jeszcze dwóch ultrafioletek pod klamki

Grzechusk: ani ja ani większość osób na forum nie gustuje w wiejskim tuningu także nie polecaj tego na forum bo to aż w oczy razi. I swoje diody i czaszki zostaw na swój użytek.

 

 

Ja nie polecam i sam nie posiadam w aucie żadnego takiego okazu nawet kierunki mam zostawione oryginalne, więc nie wiem skąd myśl ze polecam, jak widać ktoś inny zamówił na allegro W-pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Grzechu, to że nie posiadasz podświetlenia na nogi, to przecież nie znaczy, że takowego nie ma. O żadnej wiosce nie ma tu mowy.

Polecam: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=93888&start=15

 

Kolego autorze, ja bym się wpiął w lampkę w podsufitce. Masz wtedy ściemnienie przy gaszeniu i odpowiednie reakcje na otwieranie drzwi itd.

Chyba, że ktoś podrzuci schemat, sam jestem ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam i sam nie posiadam w aucie żadnego takiego okazu nawet kierunki mam zostawione oryginalne, więc nie wiem skąd myśl ze polecam, jak widać ktoś inny zamówił na allegro W-pakiet.
A nie było w komplecie jeszcze dwóch ultrafioletek pod klamki

 

 

Kolego skoro wspominasz o ultrafioletkach pod klamki to chyba znaczy że polecasz wiejski tuning no chyba żę dla Ciebie to promocja czegoś naprawdę kozackiego :), aż boje się pomyśleć jak wyglądają te twoje oryginalne kierunki z M-pakietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem na allegro dwie lapmpki na nogi. generalnie wiem gdzie je umieścić jednak nie wiem jak, gdzie i pod co się podpiąć by świeciły. Może ktoś się orientuje i mógłby pomoc?

 

kolego powiedz gdzie znalazles te lampki bo ja na allegro szukam i jakoś znaleźć nie moge :/ były wystawione oddzielnie jako oświetlenie na nogi czy po prostu dzwoniłeś do ludzi którzy maja jakiegoś anglika na części. Jak możesz to proszę o jakiegoś linka z allegro

 

pozdrawiam

BMW E46 320D 2000r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam i sam nie posiadam w aucie żadnego takiego okazu nawet kierunki mam zostawione oryginalne, więc nie wiem skąd myśl ze polecam, jak widać ktoś inny zamówił na allegro W-pakiet.
A nie było w komplecie jeszcze dwóch ultrafioletek pod klamki

 

 

Kolego skoro wspominasz o ultrafioletkach pod klamki to chyba znaczy że polecasz wiejski tuning no chyba żę dla Ciebie to promocja czegoś naprawdę kozackiego :), aż boje się pomyśleć jak wyglądają te twoje oryginalne kierunki z M-pakietu

 

Napisałem że nie nie mam nic poza oryginalnym wyposażeniem, wiec nie wiem gdzie wyczytałes ze kierunki są z m pakietu, chodź lepsze kierunki niż ultrafioletki z w-pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego autorze, ja bym się wpiął w lampkę w podsufitce. Masz wtedy ściemnienie przy gaszeniu i odpowiednie reakcje na otwieranie drzwi itd.

Chyba, że ktoś podrzuci schemat, sam jestem ciekaw.

 

Z tego co sprawdziłem w ETK to raczej w wersjach COMPACT było montowane oświetlenie wnętrza na nogi pozycja 6

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AT31&mospid=47656&btnr=63_0680&hg=63&fg=30

i wydaje mi się, że trzeba to podpiąć pod oświetlenie wnętrza - ale to centralne, nie lampki do czytania - i powinno funkcjonować. Jak będę miał chwilę to sprawdzę jeszcze schematy elektryczne do swojego auta może tam coś znajdę.

Dolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu będę instalował oświetlenie i dam znać jak poszło.

 

Oto aukcja na której lampki zakupiłem - oczywiście są one oryginalne z BMW

 

http://allegro.pl/item1157285754_lampka_lampki_oswietlenie_bmw_e34_e36_e38_e39_e46.html

 

No i jak poszło ? Bo tak "na oko" te lampki zakupione na Aukcji z podanego linka to lampki oświetlenia przedziału bagażnika z touringa. Chyba że się mylę albo są identyczne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W przyszłym tygodniu będę instalował oświetlenie i dam znać jak poszło.

 

Oto aukcja na której lampki zakupiłem - oczywiście są one oryginalne z BMW

 

http://allegro.pl/item1157285754_lampka_lampki_oswietlenie_bmw_e34_e36_e38_e39_e46.html

 

No i jak poszło ? Bo tak "na oko" te lampki zakupione na Aukcji z podanego linka to lampki oświetlenia przedziału bagażnika z touringa. Chyba że się mylę albo są identyczne :).

 

Zwracam honor, te lampki są do oświetlenia nóg :D, kupilem takie same, jak się zabiorę do założenia to dam znać o efektach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
pod co się podpiałeś? jeszcze tego nie robilem zbyt dużo czasu narazie mam zajętego :)

 

Podpiąłem się do rozdzielacza [Grundmodul] nad skrzynka bezpieczników, tak jak jest to opisane w załączonym linku :D.

http://e46forum.pl/viewtopic.php?f=19&t=333

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.