Skocz do zawartości

320d [150KM] POKRYWA ZAWORÓW - DIESEL


szyjaaa6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, szukałem i niestety nie znalazłem podobnego tematu. A mianowicie, chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwe skleić pokrywę kleje( tzw. spawanie na zimno ) ? Pokrywa pękłą po wymianie wtrysków, tak były zapieczone. Chciałbym zaznaczyć, że nie jest to dziura, lecz proste pęknięcie dł. 2cm:) Wyciska olej na wgłębieniu w miejscu, gdzie osadzone są wtryski.

 

 

Czy mógłby mi ktoś podać nazwę takiego kleju jeśli ktoś miał podobny przypadek?

 

 

Pozdrawiam! :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam zaden z majcherow ktorzy spawaja plasik nie podjol sie sklejenia mojej pokrywy wiec postanowilem wziasc sprawe w swoje rece i zakupilem na allegro klej 2 skladnikowy o nazwie AUTOWELD CX-80.Koszt okolo 30pln Po zajebiscie dokladnym oczyszczeniu powiezchni pokrywy (pekniecie smarowalem klejem na zewnetrznej stronie pokrywy) na calej dlugosci oraz na szerokosci okolo 3 cm pekniecia zdrapalem ja pilnikiem aby uzyskac chropowata powierzchnie dla lepszej przyczepnosci kleju .Po odmowieniu zdrowaski :lol: nanioslem dokladnie substancje .Odczekalem prawie 24 godziny i coz posta pisalem 17 sierpnia 2010 dzisiaj mamy dzieki najwyzszemu 6 stycznia 2011 i ani kropli oleju a wczesnie lalo sie jak kaczce z d....py Pozdrawiam

Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku :cool2: :cool2: :cool2:

 

PS pokrywe mialem sciagniętą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.