Skocz do zawartości

760 i problem złożony


tatoo

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Jestem tu nowy ,więc Witajcie!

Mam 760i z 2003 r i pojawił się problem ,otóż parę dni temu ,po 4 miesięcznym postoju w garazu ,wyjechałem moim "cackiem" ,przejechałem ze 3 km i wróciłem. Stanąłem przed garażem wrzuciłem "P" otworzyłem drzwi garażowe i wróciłem do auta , ja mu wsteczny a on nic :( pokazał mi żółty znaczek na wyświetlaczu ,pózniej czerwony i info o awarii. Wyłączyłem silnik ,po ponownym odpaleniu wsteczny wszedł bez problemu . Ale od tego momentu zaczęły się kłopoty . Niekiedy nie wskakuje "P" (mruga "N") ,niekiedy nie wskakuje "D" ,ale zwykle restart silnika pomaga . zaczęły pojawiać się komunikaty o gotowaniu się płynu w chłodnicy , potrzebie dolania oleju(jest stan) . W serwisie skasowali błędy, Po jeździe próbnej ok 50 km wszystko znów sie spieprzyło. Przez 2 lata nie miałem problemów . Dodam,że bieg jak już sie "zapnie "to auto jedzie jakby nigdy nic. Problem pojawia się po postoju skrzyni w pozycji "P" .W serwisie twierdzą ,że skrzynie trzeba by wymienić , ale nie rozumię, postał i się zepsuł? a te różne dziwne komunikaty? Macie jakiś pomysł ,bo wg mnie to może elektronika szwankuje (dziwne komunikaty) . Dzięki za odpowiedzi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie było z nią problemów , przejechane ma 130tys . Autko ogólnie polecam ,komfort nieziemski, osiągi szokujące !Troche dużo pali w mieście,ale coś za coś . Polecam . A w mojej akumulator wporządku ,nie wiem co jest .Mam nadzieję że to nie skrzynia ,tak jak sugeruje serwis,ale dla nich najłatwiej wymienić i już;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie było z nią problemów , przejechane ma 130tys . Autko ogólnie polecam ,komfort nieziemski, osiągi szokujące !Troche dużo pali w mieście,ale coś za coś . Polecam . A w mojej akumulator wporządku ,nie wiem co jest .Mam nadzieję że to nie skrzynia ,tak jak sugeruje serwis,ale dla nich najłatwiej wymienić i już;(

 

Nie wiem skąd jestes, ale poszukaj serwisów typu www.bmcars.pl. Nie będa od razu wymieniać Ci auta na nowe F01 760i, tylko postarają się problem znaleźć i naprawić.

 

Seriwsy nie specjalizujące się w BMW możesz już pominąc, wiadomo. A i samego V12 niewiele osób będzie ogarniać, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.