Skocz do zawartości

Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, dogadalem sie ze sprzedajacym... Za 35tys moge kupic http://moto.allegro.pl/individual-mpakiet-brembo-unikalne-i-pewne-120d-i2372429044.html . Jest to dobra cena? Czy powinienem na cos uwazac?

 

10 tys zł opuścił za ładny głos przez telefon ?

rozumiem 10 tys przy wartości samochodu 200k ale nie 45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

Kamil, weź poprawkę że mamy chory ten rynek na allegro. Fakt, że opuszczenie 20% ceny to coś nie tak (co to wyprzedaż? :) ) - no ale co zrobić... Jak na allegro masa aut właśnie w takiej cenie, tylko że pewnie w stanie nie do kupienia. Ale psują rynek i jak ktoś szuka to nie patrzy na te droższe. Co doprowadza do tego, że jak komuś naprawdę zależy na sprzedaży to w końcu oddaje je taniej.

Do tego jak weźmiesz wskaźnik z eurotax'u... który też w żaden sposób nie odzwierciedla wartości jedynek - no ale często kupujący sprawdzają tam ceny swoich wymarzonych modeli i potem w tej cenie szukają swojego egzemplarza. Szkoda tylko, że w eurotax podaje ceny składaków ;) czyli tak naprawdę kilku jedynek złożonych w jedną. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w życiu nie jeden samochód róznych marek ale o BMW wiem jedno jeżeli cena jest niska lub sprzedający spuszcza mega dużo to coś z samochodem jest nie tak :) bo jeżeli auto jest igła to nawet salon BMW dobrze zapłaci nam za nasz "stary" samochód

Oczywiscie nie ma co skreślać samochodu na stracie bo są i drogie samochody a okazują się "miną"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów ;) jako, że jestem tu świeżakiem i dopiero szukam swojej wymarzonej jedynki, a zdaje się, iż forum jest najlepszym miejscem aby zasięgnąć porady, to mam do Was pytanie :) Otóż... czy ktoś z Was jest z okolic Płocka lub widział to auto? http://otomoto.pl/bmw-116-C24778013.html ? z góry dziękuję za odpowiedź oraz pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wyglądu ładna , warto z Vinem udać się do aso w celu większego wglądu w przeszłość samochodu

Lecz 122 km i automat hmmm spalanie będzie napewno na poziomie 120i a będzie jezdzić jak 1.4 w polo , takie moje zdanie

 

 

----------------

http://otomoto.pl/bmw-123-bmw-123d-m-pakiet-C24773164.html

ale wisi na allegro , już dobry rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... faktycznie do specyfikacji co do spalania przy automatach się nie dokopałam, ale nie sądziłam, że jest aż taka tragedia jak mówisz ;) jeździłam automatem czterobiegowym przy ~115KM - faktycznie, paliło troszkę i nie kulało się w ogóle. O późniejszym DSG nie będziemy dyskutować. A tutaj 6 biegów w automacie i 122KM i myślicie, że będzie się aż tak leniwie zrywać i pochłaniać miliony litrów paliwa?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... faktycznie do specyfikacji co do spalania przy automatach się nie dokopałam, ale nie sądziłam, że jest aż taka tragedia jak mówisz ;) jeździłam automatem czterobiegowym przy ~115KM - faktycznie, paliło troszkę i nie kulało się w ogóle. O późniejszym DSG nie będziemy dyskutować. A tutaj 6 biegów w automacie i 122KM i myślicie, że będzie się aż tak leniwie zrywać i pochłaniać miliony litrów paliwa?!

 

Przejedź się zobacz , ale według mnie tyłka nie urywa :)

Może to przez to że od dawna nie jezdże niczym poniżej 200 km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Poznaniu i taki maluchny silniczek by mi właśnie podpasował, tym bardziej, że wcześniejsze auta też miały w granicach 100 KM. Wczoraj męczona przez sumienie, że kupię paliwożerniaka, poszukałam średnich spalań i... jeśli to prawda i ta prześliczna jedyneczka pali 8l w mieście, no to... chyba znalazłam auto dla siebie ;) w przyszłym tygodniu jak znajdę chwilę to bujnę się do Płocka i do Warszawy do ASO i przywitam się oficjalnie jako drajwerka jedyneczki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka trochę rzeźba za dużo rzeczy mi się w niej nie podoba

 

wszystko dokładane, ale wydaje mi się że już ktoś coś pisał o niej

 

Też mi się wydaje, że była opisywana. Pewnie kilka stron wcześniej nawet, trzeba by przejrzeć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

mam zdjęcia jak to było poobijane.

naprawa jak i malowanie odbyło się gdzieś pod domem, lakierowanie sprajem.

przebieg nieadekwatny do stanu wnętrza.

silnik nie jest w dobrej kondycji, nie ma swoich osiągów, koło pasowe albo/i dwumas bliżej końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za informacje, wg. sprzedawcy faktycznie ma tylko 37 tys. jest to drugi samochod w rodzinie, wszystko sprawdze w przyszlym tygodniu w ASO samochod juz czeka na mnie. mam nadzieje ze bedzie ok, jedyne co bylo w nim robione to lewy blotnik ale tylko malowany po lekkim przetarciu.

 

ile placiliscie za sprawdzenie samochodu w ASO ? w lublinie cena to 400 - 450zl

i jak to jest z tym napinaczem wersja po lifcie tez ma ten problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedz, kolego widzę ze masz do czynienia z 116i ( 1600cm3), możesz w kilku słowach powiedzieć jak ten silnik się sprawuje ?

 

i jak to jest z tymi silnikami w modelu 116i , są dwie wersje benzyny ? z 1600cm3 i 2000cm3 czy 2000cm3 to już jest model 118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model po lifcie jest już 2000cm3

model przed liftem to 1600cm3

W kliku słowach hmmm : kup coś powyżej 1.6 :) dla mnie to już "muł bagienny" ale co się dziwić jak od X czasu nie jeźdźę niczym co ma mniej niż 200 KM , ale według mnie 1.6 to troszku słabizna , chyba że moja ma coś zepsute ale wątpię

Modelem po lifcie z oznaczniem 116i nie jezdziłem więc wypowiedzieć się nie mogę ale o modelu przed liftem według mnie jeżeli jest szansa kupić 118i to lepiej taką kupić .

Bo 116i przed liftem jak już gdzieś pisałem pali jak 120i , jezdzi jak polo 1.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ale ten samochod jest z 2008r. i ma silnik 1600 cm3, a z tego co pamietam lifting byl w 2007r wiec wersja jest juz po lifcie. czy sie moze myle ? a jesli tak to czy ten model jest obarczony usterka napinacza ? dodam ze sa tez modele z silnikiem 1600cm3 z 2009r 2010r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ale ten samochod jest z 2008r. i ma silnik 1600 cm3

Na podstawie czego to wnioskujesz? Mam nadzieję że nie sugerujesz się tym co ktoś wpisał w ogłoszeniu, bo myślę że większość posiadaczy 116-tek zorientowała się dopiero przy ubezpieczeniu że ma 2 litrowy motor pod maska (albo nawet się nie zorientowali).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.