Skocz do zawartości

Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.wupload.com/file/2054970642/PawelKing.RocknRolla.DVDRip.Lektor.PL.avi

Nie wiem gdzie ty ten syf wypatrzyles pod maską...i co nie tak jest z fotelami...nie kazdy picuje samochody na sprzedaz jak choinke na swieta, mnie raczej zastanawiaja te tylne lapy po lifcie...ale to pewnie fantazja poprzedniego wlasciciela....ps przebieg moim zdaniem smieszny.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam przejechane 39tys. i wiem jak wygląda samochód pod maską przy tym przebiegu :)

no chyba że ten stoi na placu z otwartą klapą :mrgreen: co do foteli to właśnie skóry zawsze zdradzą duży przebieg samochodu, te mi nie wyglądają na 34 tys. :mad2:

 

Może się mylę i masz rację że nie widziałem tego auta na żywo, ale sam fakt że auto jest z 2006 r i ma taki przebieg to już daje do myślenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś z forumowiczów sprzedaje ?? http://otomoto.pl/bmw-118-C21707629.html zastanawia mnie osłona z wlewem oleju jest mokra więc albo ktoś nie ma "prostego" lejka żeby trafić(przy wymianie) lub też dolewany jest olej co 100km bo po prostu autko lubi nie tylko olej napędowy ?? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 3 ale żadną nie jechałem :)(: mniej więcej wiem na co zwrócić uwagę dzięki forum a przede wszystkim Hubertowi :) te co widziałem to srebrna komis Kraków była dobrze bita z przodu po nr vin doszedłem kolejna Myślenice auto z wykasowaną historią nr vin i trzecia kol.krakowa bez rozpórek koleś mi nagadał że jak chce urwać z ceny to żebym mu takich bajek nie opowiadał że czegoś nie ma bo on taką kupił i nie ma już takich zadbanych :) Wstawiłem już linki do tych jedynek wcześniej i podpierając się opinią forum nie kupiłem bo po co wydawać tyle kasy na coś co jest niepewne poczekam jeszcze bo widzę że tanieją też trochę :) tak że moje poszukiwania trwają co prawda długo ale przynajmniej jestem przekonany do tego co kupić szkoda że 1.6 są słabe i mają ten nieszczęsny napinacz rozrządu niefartowny i np że 6 biegową trudno znaleźć.Nie jest trudna dać za samochód 38k-42k a później włożyć jeszcze 3k-4k żeby móc jeździć bo nie wszyscy sprzedają cacko tak jak Hubert :)Pozdrawiam posiadaczy seriess1 !!! :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie to pokazac wiec tutaj wrzucam

 

http://www.bmw-syndikat.de/bmwsyndikatfotos/topic16876_Black_E87_120d_HAMANN_1er_BMW_-_E81___E82___E87___E88.html

:cool2: porto ta bierz albo jakies inne z syndykatu!

 

Jezdzi ona po Krakowie , kiedyś była też i na allegro ale kupca chyba nie znalazła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie to pokazac wiec tutaj wrzucam

 

http://www.bmw-syndikat.de/bmwsyndikatfotos/topic16876_Black_E87_120d_HAMANN_1er_BMW_-_E81___E82___E87___E88.html

:cool2: porto ta bierz albo jakies inne z syndykatu!

 

Jezdzi ona po Krakowie , kiedyś była też i na allegro ale kupca chyba nie znalazła

 

dokladnie, z tym, ze na allegro stala na takich felgach jak moje - styling 108

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sąsiad ma takie w E60 czarna i czarne tak że prezentacja jest :cool2: a co do tej czarnej e87 to też ją widywałem i właśnie ona mi wpadła w oko jako jedynka która zadecydowała o moim podejściu do tej bryły i ogólnie JEDYNECZEK ale dlaczego tak trudno znaleźć taką na moje wymagania??Może mam złe kryteria, na raz chce za dużo ale auto za 38k i w gorę powinno już mieć klimatronic podłokietnik no i stać przynajmniej na alu BMW najprostsze a nie tylko stalówki,stalówki to jako drugi komplet raczej czy z dużo wymagam??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlokietnik felgi czy fotele sportowe mozesz dolozy

c po zakupie.

 

Podlokietnik i felgi zgoda, z fotelami juz jest wieksza rzezba, bo zeby nie wygladalo to potem jak kwiatek do korzucha poza fotelami trzeba przelozyc tez reszte wnetrza (obicia drzwi, tylnia kanapa) - generalnie robi sie juz z tego wieksza rzezba.

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mam złe kryteria, na raz chce za dużo ale auto za 38k i w gorę powinno już mieć klimatronic podłokietnik no i stać przynajmniej na alu BMW najprostsze a nie tylko stalówki,stalówki to jako drugi komplet raczej czy z dużo wymagam??

 

przy tych wymaganiach do wyposażenia i budżecie jak poszukasz to znajdziesz ale równocześnie musisz się pogdozić z jedynką, która zeszła z taśmy gdy prezydentem był Kwaśniekwski, przybyła do kraju na lawecie z przebiegiem 200 tys km i wyżej, przeszłości u blacharza i lakiernika lub wśród powodzian :wink:

 

a tak na poważnie za te pieniądzde albo szukasz dobrego i sprawngo egzemplarza bez wymagań co do wyposażenia albo fundujesz sobie M-pakiet lub inny szał po przejściach, jest jeszcze jedno rozwiązanie, czekasz rok lub dwa aż sie jedynka jeszcze bardziej zestarzeje i z tą kasą będziesz mógł zaszaleć. Żebyś mnie źle nie zroumiał, ja też chciałbym dobrą jedynkę nabyć nawet poniżej 30 tys zł, kto by nie chciał, o X5E70 za 50 tys nie wspomnę. Niestety to dzisiaj za mało :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

jak dla mnie to trochę podejrzana, szpary są za duże przy lewej lampie przedniej oraz spasowania prawego przedniego błotnika z drzwiami...

oraz maska z grillem. Może się nie znam ale dziwnie to wygląda wszystko :mrgreen:

Gessi ma w 100 % rację, nie ma bata żeby znaleźć dobrze wyposażoną 1 w tej cenie, prawdzie okazję zdarzają się niestety bardzo rzadko - Huberta jedynka byłą jedną z nich :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej tak wiem że budżet jest niezbyt ale szukam co mam zrobić do wszystkiego doszedłem sam to i do JEDYNKI dojdę,oby nie za późno :)a widziałem te oferty niebieska gdyby miała silnik srebrnej :)i tak właśnie się dzieje :)niebieska ładna małe defekciki to nic ale silnik wole już 118 2.0 280 N•m przy 2000 moment już nie ten co 116 150 N•m przy 4300 i efekt jest niby można poszaleć 116 ale jeśli już stawiać to na diesla. Pozdrawiam muszę się uzbroić w cierpliwość i wszystko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.