Skocz do zawartości

kłopoty z Anhangerlicht


wojtii

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że hak masz zdemontowany całkowicie wraz z instalką i wtedy problem jest do wyeleminowania wyrzucajac tę opcje z programu licznika.

Ale nie sadzę żeby ktoś instalkę wyrzucił. Z tyłu auta jest moduł weryfikujący hakiem i prawdopodobnie tam padł któryś bezpiecznik z czterech.

Sprawdź to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszukałem cały bagażnik,i u mnie wiazka chyba do haka,wychodzi z wiekszej wiązki,sprawdziłem tez bezpieczniki pod maską,całe,zastanawia mnie fakt posiadania 3 wolnych wtyczek z kablami w bagazniku,do czego to może być

z góry dziękuje za odpowiedż

 

a jak to z programu usunąć? da rade bez kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie usunął instalacji, tylko sam modulik, to wystarczy takiego poszukać i wpiąć.

Co do licznika to w każdym zapisana jest pamięć w liczniku do komunikowania wszystkich komend. To czy dana komenda ma być uaktywniona decyduje zaś pamięć zapisana w kości wkładanej z tyłu w licznik. Kość ta oprócz właśnie takiego skonfigurowania komend (w zależności od wyposażenia) zapisuje również przebieg samochodu i wbity ma także numer karoserii, numer programu, wersje itp. Można ten temat przeskoczyć, ale nie domowym sposobem.

Postaraj się poszukać takiego modułu - znajdziesz jego wygląd w ETK. Nie wiem czy przypadkiem nie posiadam takiego, musiałbym sprawdzić, lecz dopiero od poniedziałku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszukałem ETK,ale nie znalazłem,poszukam w poniedziałek,niestety wyszło mi jeszcze pare innych rzeczy,sie zrobi,najpierw musze ją zarejstrowac,potem doprowadze do stanu igiełka ,a jeszcze potem to bede się cieszył fantastycznym autem,jeszcze raz wielkie dzieki za porady.w moim poprzednim aucie nie było elektroniki :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.