Skocz do zawartości

Klimatyzowany schowek


Rafcioso

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze się orientuję to klimatyzowany schowek jest w podłokietniku, a ten przed pasażerem to nie wiem czy występuje w ogóle klimatyzowany. Przecież tam są przekaźniki i bezpieczniki więc mogłaby się woda skraplać.

BMW to jest to co lubię najbardziej! Freude am Fahren!

http://img.userbars.pl/120/23959.gif

http://img153.imageshack.us/img153/6728/aaad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się podłącze pod temat który mnie zaintrygował - mam E60 z 2004 roku i za nic nie mogę znaleźć w schowku ani chłodzenia ani wejścia AUX czy też USB..... jest taka opcja ?? Dodam że na wyświetlaczu iDrive jak wejdę w rozrywkę mam jedynie do wyboru opcje: FM AM CD

 

 

Dodam że w schowku mam zmieniarkę na 6CD oraz bezpieczniki które znalazłem odkręcając ściankę ;) (bez śmiechu)

 

EDIT

I jeszcze kwestia bluetooth - czy to standard ? Jak połączyć telefon z samochodem ? Czegoś takiego nie posiadam w swojej instrukcji ;)

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natek ... w podłokietniku wiem - mam posiadam - aczkolwiek pożal się Boże jaki mały ten schowek - nie wiem czy puszka Coca-Coli się zmieści do środka. Myślałem o tym przed pasażerem ale tam tylko widzę zmieniarkę CD - nic więcej.

A ten podłokietnik to jakiś dziwny - dzielony - otwieram pokrywę ... jakieś pudełeczko - otwieram pudełeczko a tam środek jakby na iPod'a albo telefon ale bez żadnych gniazd czy wtyczek... podnoszę pudełko i dopiero właściwy schowek wentylowany wielkości puszki :) lub soku dla dzieci Kubuś ( w mniejszej wersji pojemnościowej)

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie VAG, tam jest chłodzony schowek i jakaś butelka sie zmieści. Jeśli chodzi o ten schowek w podłokietniku BMW to myśle, ze predzej jest to najakaś czekolade czy batonik niż na butelke. No ale lepszy rydz niz nic

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej będzie jak sprawdzisz po VIN jakie masz wyposażenie, zamiast rozbierać pół samochodu :wink:

 

Bluetooth jest w większości, ale nie we wszystkich. Najprościej sprawdzić przez uruchomienie w telefonie wyszukiwania urządzeń. Zresztą w opcjach IDrive też trzeba to uruchomić.

 

MP3 te "zwykłe" nie czytają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.