Skocz do zawartości

Przykra sytuacja


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy dzisiaj mialem bardzo przykra sytuacje. Wyjechalem dzisiaj od lakiernika bo mialem blotnik do zrobienia i polerke sobie zrobilem. Auto rewelacyjnie zrobione. Wracalem do domu i mialem nie domknieta maske bo co jakis czas sie zatrzymywalem patrzec czy mi plyn z chlodnicy nie cieknie. Przy 60km.h wyrwalo mi maske do gory.maska cala pogieta na w pol sie zlozyla ,dach, szyerdach do wymiany.

 

Patrzylem na allegro ale maske wolalbym ze swojego wojewodztwa kupić obejrzec i wogole bo rozne sytacje smieszne slyszalem Ktos ma za 800zl z mojego wojewodztwa heh i nie ten kolor. Maske w zamienniku wyczailem za 630 na firme plus oczywiscie pomalowanie, ale nie wiem czy brać? Nie wiem jak pod wzgledem szczelin by sie rownala. Podobno jak jest dobry lakiernik to dobrze to zalozy? Dzwonilem tez z neta to w zamienniku maska 680. orginala 1700. Szyberdach 830 tylko orginal w zamiennikach nie ma. i to tylko element gorny pogiety W takim razie szyberdachu trzeba szukac uzywanego. A foto wyglada tak:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b8bd53a4174f7f69.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a1960d8f6292ac5b.html

Na zdiecu nie widac ale dach tez jest pogiety.

Chyba zaczne wiezyc w zabobony heh. Wczoraj duzo osob przy zakladzie sie krecilo i podziwialo samochod ze taki zadbany ze bez wypadkowy i wogole. Auto 96 r a wszyscy daja 2001-2002 I chyba kogos oczy tak zadzialay ze ktoś urzekl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chyba kogos oczy tak zadzialay ze ktoś urzekl

nikt nie urzekl,tylko jak sie jezdzi z otwarta maska,to tak sie wlasnie konczy.I tak miales szeczescie,ze jak ci spodnica na oczy padla nie walnales w kogos.

 

Wracajac do tematu:

Maske w zamienniku sobie daruj.Raz,ze nie bedzie pasowala idealnie,dwa po roku czasu bedziesz mial na niej rdze.Kup uzywke,nawet w innym kolorze,przelakieruj na kolor swojego samochodu,wymien zawiasy roniez.To samo tyczy sie szeberdachu.Dach niestety trzeba bedzie wyklepac i na nowo polakierowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracalem do domu i mialem nie domknieta maske... Przy 60km.h wyrwalo mi maske do gory...

...chyba kogos oczy tak zadzialay ze ktoś urzekl

 

Bez urazy,ale jak leb glupi to niech cierpi.

Na powaznie-szukaj na ebay'u,albo na zlomach.Powinienes znalezc maske z angola za male pieniadze.Malowac i tak trzeba.

Gdyby do Polszy nie bylo tak daleko to zalatwilbym Ci maske za gora 300zl (ori).

Death is easy-You don't have to do anything.Life is that You have to face.


bylo e39 m52b20,e39 m52b25TU,e39 m52b25,e36 m43b18,e39 m52b20TU,e39 m52b28TU,e46 m43b19TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie moj leb taki glupi. Ja ja zatrzasnalem na ten jezyk ale nie docisnolem zeby maska nie trzaskac co chwila i ten jezyk powinien normalnie trzymac na zatrzasku nawet do 200km/h ale okazalo sie ze nie bylo sprezynki i dla tego mi wyftunela :? Ok bede szukac uzywki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.