Skocz do zawartości

kontakt z użytkownikiem flash


rikens82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiedziałem gdzie umieści ten temat wiec pisze tutaj.Potrzebuje jakiś kontakt z użytkownikiem flash najlepiej nr telefonu lub meila wysłałem mu ponad trzy tygodnie temu pewną rzecz i jak do tej pory nie moge z nim złapac kontaktu aby dowiedziec się jak sprawy mają sie dalej.Pisze prywatne wiadomości ale żadnego odzewu.Jak ktoś by miał do niego jakiś kontakt to bardzo bym prosił o info na pw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam temat

 

Wysłałem do tego pana obc w celu zaprogramowania wraz z pieniązkami ostatni raz pisał do mnie na PW 20 czerwca ze wysyła paczke po niedzieli, i jak do tej pory przesyłka nie dotarła. Od 20 czerwca pisałem do niego kilkakrotnie jednak zero odzewu.

 

Bardzo bym prosił jezeli ktoś ma chociaż meila do tego użytkownika o info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie znowu ponawiam temat poradźcie co mam zrobic przecież to można nazwac oszustwem lub wyłudzeniem umawiam sie z mim po przez piasnie na PW ze wysyłam pieniążki za usługe plus koszta przesyłki.Fakt ze nie są to wielkie pieniądze bo około 50 zł ale paru takich jak ja i zbiera sie jakaś tam kwota. Koleś pisze ostatni raz 20 czerwca ze wysyła zaprogramowane OBC i od tamtej pory zero odzewu ani przesyłki.Pisałem do niego kilkanaście razy na PW ale nie otrzymałem żadnie odpowiedzi.Mam tylko jego imie i nazwisko oraz adres zamieszkania,przecież nie będe z taką pierdołą szedł na policje i zgłaszał oszustwa.Jak dla mnie facet zachowuje sie troche niepoważnie.Dodam jeszcze ze ten użytkownik wykonywał juz kiedyś dla mnie podobną usługe i nie było z nim żadnego problemu.Nie wiem co mogło sie stac ze tak długo to trwa a bedzie to juz ponad dwa miesiące o kiedy wysłałem mu OBC.

 

Panowie poradźcie co mam zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt ze nie są to wielkie pieniądze bo około 50 zł ale paru takich jak ja i zbiera sie jakaś tam kwota. Mam tylko jego imie i nazwisko oraz adres zamieszkania,przecież nie będe z taką pierdołą szedł na policje i zgłaszał oszustwa.c

 

Idź na policję, też kiedyś miałem problem z 'drobną kwotą ' , zgłosiłem, okazało się że takich jak ja jest więcej i była sprawa w sądzie, koleś dostał kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.