Skocz do zawartości

Polskie MENU w E70


2171009

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam pl menu + lektor od wakacji- wgrane przez firme z Lomzy- bardzo fajnie dziala, bez problemow- ost nawet przyjechal do mnie gosc i zrobil aktualizacje.

 

Oni wgrywają spolszczenie własnej produkcji, czy ORI BMW ??

Ile za taka usługę sobie rzyczą ??

http://img683.imageshack.us/img683/3659/bmwx5e70lci1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi "obcy" pan -może i z poważnej firmy wpina się laptopem do komputera samochodu wartego 300k no nie wiem nie wiem ja mam mieszane odczucia. Ja bym nie zaryzykował .

 

 

Jesli daje gwarancje na wykonana usluge...hmm dziwne podejscie

http://i607.photobucket.com/albums/tt156/henake/auta-1_zps844b52e9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi "obcy" pan -może i z poważnej firmy wpina się laptopem do komputera samochodu wartego 300k no nie wiem nie wiem ja mam mieszane odczucia. Ja bym nie zaryzykował .

 

 

Jesli daje gwarancje na wykonana usluge...hmm dziwne podejscie

 

Ja ci moge dac gwarancje na co tylko chcesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Henake mnie chyba nie rozumie. Dałeś się wpiąć do systemu swojego samochodu . Nie jestem fachowcem (może ktoś taki się znajdzie i rozwieje moje wątpliwości) ale system ten obsługuje alarm , zamykanie drzwi ,immobiliser itd itp. Jeśli odważyłeś się komuś mieć w to wszystko wgląd to nie wiem czy zrobiłeś to z niewiedzy czy z głupoty (tu może przesadzam ale takie coś mogę porównać tylko do oddania kluczyków panu obsługującemu parking strzeżony ;) ).Moje uwagi tracą oczywiście sens w przypadku kiedy nawigacja jest odizolowana od komputera Twojego samochodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Big Snoop Dogg jeśli podajesz takie przykłady typu: alarm, zamykanie drzwi ,immobiliser itd to chyba od razu bierzesz pod uwagę, że takie firmy są po to aby ułatwiać złodziejom kradzież auta, tylko pytanie kto jeździ takimi autami bez polisy AC żeby miał się czego obawiać. Jeśli ktoś robi polskie menu i działa to sprawnie na wielu przypadkach to czy to ryzyko jest aż tak wielkie...? Osobiście sam rozważałem spolszczenie menu w tej firmie i z tego co się orientowałem nie znalazłem nigdzie negatywnych opinii, że coś działało nie tak, a że dają jakąś gwarancję to nie znaczy że jest tylko na papierze bo gdyby coś się sypało z navi to do tej pory już by było o nich głośno.

Z tego co tu czytamy to lada chwila będzie alternatywa PL menu w ASO, tylko ciekawe czy szybko się doczekamy, na razie ponad 30-dniowy poślizg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje racje ja oprócz wyżej wymienionych dodam utratę gwarancji w przypadku ingerencji w nawigację(wiadomym jest że w przypadku jakiejś usterki nawigacji serwis będzie tłumaczył wszystko zmianami w menu (choć wiadomym będzie na 98% ,że nie będzie to miało żadnego związku) . Nie podważam czyichś umiejętności. Nie oskarżam żadnej z firm które zajmują się tego typu rzeczami o jakiekolwiek złe intencje. Zadaję sobie tylko pytanie . Po co mam podejmować w/w ryzyko ? Czy warta jest czcionka w języku polskim i głos polskiego lektora potencjalnych ryzyk?Dla mnie nie.Nawet jeśli ktoś nie zna angielskiego po dwukrotnym przejrzeniu instrukcji jest w stanie opanować większość funkcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam, ostatnio znalazłem w sieci polskie menu do e60 itp. ściągnąłem nagrałem na płytę i dalej krok po kroku wg instrukcji wziąłem się za instalację. w ostatniej fazie updatu ekran się zawiesił i nic nie da sie zrobić. nie pomaga odłączanie aku itp. Co dalej z tym zrobić? można jakoś przywrócić komputerem poprzedni soft?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz E60 z 2004 roku to powinieneś w pierwszej kolejności podnieść soft CCC.

 

a jak mogę to zrobić żeby wróciło to menu co było wcześniej. bo w tej chwili wisi mi ekran z procesem instalacji i nie mogę nic zrobić, inpa sie komunikuje, ncs nie łączy się z cappl. Jakiś pomysł na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Witam,ponawiam pytanie o zmianę menu na polskie w nawigacji professional.Widziałem na allegro,że koszt w tej chwili to ok.500zł za zmianę z odkodowaniem 2 czytników(DVD oraz zmieniarki CD na MP3).Jedyny problem że najbliższą usługę mogę wykonać w Szczecinku.Czy znacie kogoś na terenie 3miasta,kto by mógł się tego podjąć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.