Skocz do zawartości

chip tuning - wykres


niemirad

Rekomendowane odpowiedzi

...J/W...czasami 2h szukania "zaszytych" limiterków, ale w zrobieniu większych problemów niema, poza tym że w większości przypadków trzeba "operować" na sterowniku, bo RSA nie robi przez OBD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...jak bym napisał że nie, to bym skłamał, nie znam tunera który dużo pracuje i co jakiś czas nie uwali stera...statystyka jest nieubłagana, powiedzmy raz na 100 :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
a czy 2010r to nie jest już z anti tuning protection i nierozbieralną obudową?

 

Są już stery, które trzeba rozklejać z dwóch stron. O ile jedna idzie po staremu tzn. raczej łatwo to już z drugą jest problem bo przy samym rozklejaniu można go popsuć :cry2:

 

Chipowanie nowych aut jest coraz trudniejsze niestety :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie sie moze czy ktoś już zrobił 2.0 245KM dostępne w X1/3 od 2010r?

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastick~ jakie masz osiagi na tych wartosciach? Jak auto sie sprawuje? Skrzynia ok? Ktory masz rok i jaki przebieg?. Kupilem 2 tyg temu e91 335d iprzymierzam sie pod moda.

Dzieki za odpowiedz

moda mam od 2h wiec jak narazie osiągów nie znam ale jak na małej prostej pocisnolem to jest różnica masakryczna :D

moje auto to 2008 lci z przelotem 81tyś - mam ją od roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
tak o mi wyszło :D

Tak jak chciałeś 335 KM :mrgreen:

moda mam od 2h wiec jak narazie osiągów nie znam ale jak na małej prostej pocisnolem to jest różnica masakryczna

Heh potwierdzasz to co wszyscy mówią po programie :)

Teraz możemy się próbować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Plastick, a co z "kagańcem" ?

A właśnie :) Jak się tłumaczyłeś :?: Obiecywałeś, że będziesz testował v-max raz w roku? :mrgreen:

 

Napisz jeszcze czy te 335 KM to przypadek, czy była lekka sugestia z Twojej strony :?: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzwonimy sie jutro Waldek i cos wymyślimy.

Swoją drogą chętnie odwiedzę hamownię na której był Plastick.

U Mastersa wyszło mi 330 kucyków tylko temperatura była 31 stopni, a to podobno ma wpływ na wynik. Ale nie jestem specem więc niech się wypowie ktoś kto zna temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

335ps to przypadek..powiedziałem, że bede happy jak bedzie ~330ps bo nie chciałem dużo koksu...moje auto to na codzień i w zawodach i ścigach raczej rzadko biore udział

jak widać po wykresie warunki były omal idealne 19C...co do przekłamania tej hamowni to bym polemizował ale tak czy siak +/-10ps jest dla mnie ok

kaganiec zamnknięty na 280 na moją prośbę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

335ps to przypadek..powiedziałem, że bede happy jak bedzie ~330ps bo nie chciałem dużo koksu...moje auto to na codzień i w zawodach i ścigach raczej rzadko biore udział

jak widać po wykresie warunki były omal idealne 19C...co do przekłamania tej hamowni to bym polemizował ale tak czy siak +/-10ps jest dla mnie ok

kaganiec zamnknięty na 280 na moją prośbę :)

 

 

Tu Masz rację Marcin!!! Najważniejszy jest FUN z jazdy, a po progamie "banan" jest na buźce :)

Poprostu "biały pocisk " :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.