Skocz do zawartości

550i F10 0-250


DarekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
A tu sie szczerze nie zgadzam. To zalezy od natury czleka. Ludzie z natury depresyjni, zgorzkniali czesto tak rzeczywiscie maja.

 

Jednak wiele osob jest zadowolona z danego stanu. Po prostu wiedza czego chca i to im wystarcza.

 

Nie ma co wszystkich wrzucac do jednego worka :wink: .

 

Szczerze to mi jest ciezko wykorzystac na zwyklych drogach osiagi mojego auta. Spokojnie mogloby byc ze 180 km i tez by starczylo.

 

Zreszta sam masz 330i, wiec wiesz jaki to pałerek jest.

 

I co nie jestes zadowolony z osiagow ? Na drodze nie ma praktycznie auta co mogloby Ci podskoczyc jak masz 231 km.

 

Tylko nie banujcie mnie, jesli uznacie to za offtopic. Kiedys jak w latach 80-tych mialem w domu Audi 80 1.6 ze swymi 110 konmi, to robilo na mnie wrazenie, zreszta na kumplach tez. Jako dupowoz BMW 650i sprawdza sie w moim przypadku swietnie. Ma wystarczajacy bagaznik i jest wystarczajaco komfortowy i szybki. Jednak nie ma tu mowy o zapierajacych dech w piersiach osiagach. Za to czesto widuje kierowcow, ktorym wydaje sie, ze posiadajac 200 koni pod maska sa krolami szos. To nie sprzyja pozytywnemu rozwojowi sytuacji na drogach.

 

Moze dlatego, ze w Polsce 150 km to jest juz szal ?

 

 

Oba samochody maja po 23,1 s od 0 do 299 km/h (wedlug wskazan).

 

Enzo ma od 0 do 201 - 9s.

 

Mclaren F1 w 9s ma 198 km/h.

 

Chociaz wedlug oficjalnych danych Enzo ma 9,3 s od 0 do 200 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.