Skocz do zawartości

Piszczace hamulce


daski1978

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to normalka, że czasem człowiek się połasi na jakieś inne graty. Jak kupowałem teraz te tarcze i klocki to gość też mówił, ze ma bardzo dobrą cenę na Brembo + klocki ATE chyba. Ale podziękowałem bo skoro poprzednio klocki Textara spisywały się bardzo dobrze i nie piszczały to po co eksperymentować z czymś innym a potem się wkurzać. Wiem, że nic innego nie założę (choć może z tyłem zaryzykowałem bo tarcze kupiłem Boscha + klocki Textara ale zestaw ten spisuje się także bardzo dobrze.) Na przód tylko Zimmermann/Textar lub Zimmermann/Zimmermann lub Textar/Textar.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Cholera wlasnie nigdzie nie moglem dostac tarcz textara o takim rozmiarze... :roll: W kazdym razie klocki sa textara.

Bedac w serwisie dowiedzialem sie kilka ciekawych rzeczy i nie wiem czy nie traktowac ich powaznie... Pierwsze o co mnie zapytano, jak pochwalilem sie, ze mam identyczne textary niz te, ktore oni sprzedaja, zakupilem je w hurtowni, to "Jak bardzo brudza felgi?". Zatkalo mnie, gdyz juz od poczatku zwrocilem uwage na zupelnie inaczej wygladajacy pyl (bardziej intensywny) niz w przypadku poprzednich textarow, zakupionych w ASO... Znacznie bardziej brudza felge, pomimo iz numery na klockach sa te same. Serwis powiedzial, ze klocki produkowane dla BMW maja inny sklad chemiczny. Jakos nie chce mi sie w to wierzyc, ale jak widze na osad, ktory znacznie bardziej brudzi felgi, bardzo mnie to zastanawia.

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera wlasnie nigdzie nie moglem dostac tarcz textara o takim rozmiarze... :roll: W kazdym razie klocki sa textara.

Bedac w serwisie dowiedzialem sie kilka ciekawych rzeczy i nie wiem czy nie traktowac ich powaznie... Pierwsze o co mnie zapytano, jak pochwalilem sie, ze mam identyczne textary niz te, ktore oni sprzedaja, zakupilem je w hurtowni, to "Jak bardzo brudza felgi?". Zatkalo mnie, gdyz juz od poczatku zwrocilem uwage na zupelnie inaczej wygladajacy pyl (bardziej intensywny) niz w przypadku poprzednich textarow, zakupionych w ASO... Znacznie bardziej brudza felge, pomimo iz numery na klockach sa te same. Serwis powiedzial, ze klocki produkowane dla BMW maja inny sklad chemiczny. Jakos nie chce mi sie w to wierzyc, ale jak widze na osad, ktory znacznie bardziej brudzi felgi, bardzo mnie to zastanawia.

 

może bardziej pylą bo miałeś inne tarcze? bo jaki byłby sens aby ta sama firma robiła rożnie rodzaje klocków pod tą sama nazwa i symbolem? A może zakupiłeś podróby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po kupnie auta pierwszy serwis (wymiana klocków/płynów/oleju) robiłem u gościa, który jest mechanikiem w ASO BMW Inchcape. On jakoś nie mówił o innym składzie chemicznym klocków. Zamontował Textary...

...które zresztą wziął z magazynu Inchcape (w odpowiednio niższej cenie niż w ASO) :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

eee, pewnie macie racje. Tez cos nie chce mi sie wierzyc, zeby textary, ktore wygladaja identycznie, maja te same numery namalowane i wybite, mialy inny sklad chemiczny.

Swoja droga ambience - faktycznie sa inne tarcze, takze nie mozna porownywac.

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.